Jurassic World: Dominion'dan İlk 5 Dakika Yayınlandı! 1 – jurassic world dominion

Jurassic World: Dominion’dan İlk 5 Dakika Yayınlandı!

23 Kasım 2021

Jurassic World: Dominion, tarih öncesi bir sekansla ilk 5 dakikasını tanıttı. Serinin bu son bölümü franchise’ın geçmişini ve bugününü birbirine bağlıyor.

Jurassic World: Dominion , önümüzdeki yaz vizyona girmesinden önce çevrimiçi olarak açıklanan açılış anlarında 65 milyon yıl geriye gidiyor. Film, Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) filminde, dinozorların evi haline gelen Isla Nublar’ın yıkımını ve filmin sonunda bir dizi hayvanın dünyaya kaçışını izleyen olaylardan sonra başlıyor.

Jurassic World: Dominion'dan İlk 5 Dakika Yayınlandı! 2 – jurassic world dominion

Dominion’un yıldızları Chris Pratt, Bryce Dallas Howard. Jurassic Park yıldızları Sam Neill, Laura Dern ve Jeff Goldblum da geri dönüyor. Filmin gösterim tarihi başlangıçta 11 Haziran 2021 olarak belirlenmişti, ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle yapım Haziran 2022’ye ertelendi. Yönetmen Colin Trevorrow İngiltere’deki evinde aylarca projenin post prodüksiyonunu denetledi. Senaryoyu, sık sık birlikte çalıştığı Derek Connolly ile geliştirdiği bir hikayeden Emily Carmichael ile birlikte kaleme aldı.

Film yapımcısı bu yılın başlarında The Hollywood Reporter’a “Bütün zaman boyunca yan yana olmasalar bile, tüm bu insanlardan oluşan gerçek bir topluluk” dedi . Trevorrow, Dominion’a ek olarak , Netflix’in gelecek ay dördüncü sezonuyla gelecek ve film serisiyle doğrudan bağlantılı olan animasyon dizisi Jurassic World: Camp Cretaceous ile Jurassic World serisini canlı tutuyor .

Kaynak:https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/jurassic-world-dominion-prologue-opening-scene-1235052235/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Fragman tam bir hayal kırıklığı.. Filmin tamamını düşünmek bile istemem.. Yazık.. Sahneler, efektler, kurgu, animasyonlar tamamen hayal kırıklığı.. Çocuklar dahi izleyemeyebilir..

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pirselimoğlu'nun Ödüllü Filmi Kerr 22 Nisan’da Vizyonda 3 – Kerr 5

Pirselimoğlu’nun Ödüllü Filmi Kerr 22 Nisan’da Vizyonda

Dünya prömiyerini Varşova Film Festivali’nde yapan Tayfun Pirselimoğlu’nun Kerr filmi,
Yeni Blade Runner'ın Yönetmeni Belli Oldu! 4 – blade runner 55553

Yeni Blade Runner’ın Yönetmeni Belli Oldu!

Yeni Blade Runner filminde Oscar adaylığı da bulunan Denis Villeneuve'un