Jurassic World Netflix Dizisi Oluyor! 1 – Jurassic World e1559656708911

Jurassic World Netflix Dizisi Oluyor!

5 Haziran 2019

Netflix, “Jurassic Park” evreninden esinle hayata geçirilecek “Jurassic World: Camp Cretaceous”un ilk sezonunu onayladı.

DreamWorks Animation imzasıyla ekrana taşınan animasyon dizi, 2015 yapımı “Jurassic World”le aynı dönemde geçecek. Scott Kreamer ve Lane Lueras ikilisinin showrunner olarak görev yaptığı dizinin yürütücü yapımcılarından biri usta yönetmen Steven Spielberg olacak. Yürütücü yapımcı kadrosunda Spielberg’e Frank Marshall ve Colin Trevorrow eşlik ediyor.

Dizi konu olarak, hayatlarının macerasını yaşamak üzere sıradışı bir adada kampa katılan altı gencin hikayesini takip ediyor. Adadaki dinozorların çevreyi altüst etmeye başlamasıyla birlikte gençlerin dış dünyayla iletişimi kesilir. Hayatta kalmak isteyen karakterlerin bir şekilde arkadaşlarına ve ailelerine ulaşması gerekmektedir.

“Jurassic World: Camp Cretaceous”un ilk sezonu 2020’de Netflix’te gösterime girecek.

“Jurassic World”ün ilk iki filmi dünya çapında 3 milyar dolarlık hasılar elde etti. Halkanın üçüncü filmi 2021’de sinemalardaki yerini alacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ölüler Ordusu'nun Hikayesini Snyder'dan Dinleyin 2 – Army of the Dead Oluler Ordusu 08

Ölüler Ordusu’nun Hikayesini Snyder’dan Dinleyin

Zack Snyder ve oyuncu kadrosunun Ölüler Ordusu’nun yapım sürecine ait
Netflix Türkiye’deki En İyi Korku Filmleri 3 – Veronica 02

Netflix Türkiye’deki En İyi Korku Filmleri

Korku bölümü ufaktan zenginleşmeye başlamışken “Netflix Türkiye’deki En İyi Korku