Jurassic World Netflix Dizisi Oluyor! 1 – Jurassic World e1559656708911

Jurassic World Netflix Dizisi Oluyor!

Netflix, “Jurassic Park” evreninden esinle hayata geçirilecek “Jurassic World: Camp Cretaceous”un ilk sezonunu onayladı.

DreamWorks Animation imzasıyla ekrana taşınan animasyon dizi, 2015 yapımı “Jurassic World”le aynı dönemde geçecek. Scott Kreamer ve Lane Lueras ikilisinin showrunner olarak görev yaptığı dizinin yürütücü yapımcılarından biri usta yönetmen Steven Spielberg olacak. Yürütücü yapımcı kadrosunda Spielberg’e Frank Marshall ve Colin Trevorrow eşlik ediyor.

Dizi konu olarak, hayatlarının macerasını yaşamak üzere sıradışı bir adada kampa katılan altı gencin hikayesini takip ediyor. Adadaki dinozorların çevreyi altüst etmeye başlamasıyla birlikte gençlerin dış dünyayla iletişimi kesilir. Hayatta kalmak isteyen karakterlerin bir şekilde arkadaşlarına ve ailelerine ulaşması gerekmektedir.

“Jurassic World: Camp Cretaceous”un ilk sezonu 2020’de Netflix’te gösterime girecek.

“Jurassic World”ün ilk iki filmi dünya çapında 3 milyar dolarlık hasılar elde etti. Halkanın üçüncü filmi 2021’de sinemalardaki yerini alacak.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole