Öteki Sinema Okurları Kako Si Afişini Seçti!

Özlem Akovalıgil’in ilk filmi, bir yol hikayesi Kako Si Öteki Sinema üzerinden yaptığımız anket ile afişini seçti.

https://www.otekisinema.com/filmin-afisini-siz-secin/

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Özlem Akovalıgil‘in üstlendiği Kako Si (Nasılsın?) filmi, 1 Ekim’den itibaren sinemalarda… daha önce yurtdışında çeşitli festivallerde yer almış olan filmin ön gösterimi 28. İstanbul Uluslararası Film festivalinde yapılmıştı.

Öncelikle tüm site takipçilerine teşekkür ederim. 1 Ekim’de seyirci karşısına çıkacak olan filmin afişi okurlarımızın seçtiği afişin biraz daha güncellenmiş hali oldu. Değerli graik sanatçısı Cüneyt Ersöz’ün elinden çıkma bu afişin Türk sinemasının nedense pek özenmediği “afiş” mefhumuna çok değerli bir katkı yaptığını düşünüyorum. İşte seçilen afiş!

Öteki Sinema Okurları Kako Si Afişini Seçti! 1 – kakosi poster 3

Eylül ayı içersinde Çanakkale Troya Film Festivaline ve Adana Altın Koza Film Festivaline katılacak olan Kako Si, İtalya da bu yıl 13.sü düzenlenecek olan XIII Religion Today film festivalinin yarışma bölümünde gösterilecek.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Yorumlar

  1. blank

    Kesinlikle bu resim olmalı..Ve Mostar Köprüsü olmalı,olmalı…

  2. blank

    bu resim süper olmuş tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir