Karakarga Dergi, Okuyucularıyla Buluşuyor... 1 – 0fb2be65 45c1 4519 929d a4af1cf7c1be

Karakarga Dergi, Okuyucularıyla Buluşuyor…

31 Mart 2016
Kara kargaKutlukhan Perker yönetimindeki KaraKarga Dergi, “Aylık Kültür, Edebiyat ve Mizah Mecmuası” başlığıyla yayın hayatına başladı. Ünlü çizgi romancı M.K. Perker’in Destek Yayınları ile işbirliğiyle kurduğu çizgi roman yayınevi KaraKarga çatısı altında yayın hayatına başlayan dergide; İltem Dilek, Cem Güventürk, Emirhan Perker, Cihan Topçu, Doğan Pehlevan gibi Uykusuz, Penguen ve Leman’ın genç çizerleri, mizahi öyküleri dışında farklı çalışmalarıyla dergide yer alıyor. Ayrıca Murat Menteş’in yazdığı ve M.K. Perker’in çizdiği 16 sayfalık Dehşet Bey çizgi romanı, derginin ilk sayısıyla birlikte ücretsiz.

Kara Karga’nın yazar kadrosu da oldukça zengin; Yıldırım Türker, Elif Şafak, Kanat Atkaya, Serhat Gürpınar, Bora Abdo, Erol Hızarcı, Menderes Samancılar, Mario Levi, Ece Temelkuran, Mehmet İren, Can Baytak, Mutlu Tönbekici, Aylin Aslım, Gündüz Vassaf, Tuna Kiremitçi, Ege Görgün, Nebil Özgentürk, Süreyyya Evren, Ergun Hiçyılmaz, Kutlukhan Kutlu, Mesud Ata, Hakan Günday yazılarıyla Kara Karga Mecmua’yı şenlendirecekler.

Ayrıca Öteki Sinema yazarlarından, ve aynı zamanda yeniHarman ve Bayan Yanı yazarı da olan Ezgi Aksoy da dergi kadrosunda. Yine Öteki Sinemacılardan Serdar Kökçeoğlu, gelecek sayıdan itibaren dergide olacak. Temelleri birkaç ay öncesinde atılan dergi, Kara Karga Yayınevi bünyesi altında yayın hayatını sürdürecek. Kara Karga Yayınevi, çizgi roman dünyasının alternatiflerini Türkiye ile buluşturmayı hedefliyor. Kara Karga Dergi ise, kültür – sanat ve de mizah alanlarında okuyucularla buluşacak.

da66a76c-c7d9-428d-9f1a-bf17dcdd424d

 

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Korku Seansı 2'den Sanal Gerçeklik Videosu! 2 – THECONJURING2

Korku Seansı 2’den Sanal Gerçeklik Videosu!

KORKU SEANSI 2 / THE CONJURING 2 filminin, sanal gerçeklik
X-Men'i Bırakıyor! 3 – xmen1

X-Men’i Bırakıyor!

X-Men'in birçok filmini yöneten Bryan Singer, farklı projelerde yer almak