Knight Rider / Kara Şimşek Geri Dönüyor! 1 – knighto

Knight Rider / Kara Şimşek Geri Dönüyor!

27 Haziran 2013

Knight Rider (Kara Şimşek); var olmayan bir adamın tehlikeli dünyasına karanlık bir uçuş. 1980’lerin TV dizisinin film versiyonu olmasa da, senarist Brad Copeland’in (Wild Hogs) tutulması, projenin yola çıktığını gösteriyor.

knighto

The Weinstein Company eserin telif haklarına sahip ve heyecan verici, bol aksiyonlu bir film olmasını istiyor. Elbette orijinal dizinin yıldızı David Hasselhoff da bir şekilde eserin yeni versiyonunda yer almak istiyor. Mr. Feeny (William Daniels) orijinalde yer alan oldukça gelişmiş ve yok edilemeyen araç K.I.T.T. rolünü seslendirmek için geri dönecek mi bilinmiyor.

Copeland Knight Rider yapımını filme uyarlamak için dahil oldu. Knight Rider daha önce 2008’de başka bir TV dizisi olarak uyarlanmıştı. O zaman belki de film versiyonu için erken bir zamandı. Hikayede milyarder Wilton Knight tarafından modern ve yüksek teknolojili bir suç savaşçısı olarak doğan bir polis memuru Michael Knight’ın öyküsü anlatılıyor. Michael partneri K.I.T.T. ile Hukuk ve Hükümet Vakfı’nın bir ajanı oluyor. Otomobil orijinal olarak Pontiac Firebird Trans Am idi ama daha sonra yeniden çevrim için Ford Shelby GT500KR olarak değiştirildi. Copeland’in film konusunda neler yapacağını bilmiyoruz. Fast and the Furious ve Need for Speed gibi filmlerin olduğu bir dünyada belki Knight Rider’a da yer vardır.

Yazar: Dave Trumbore / Çeviri: Nisan Benzergil

http://divxplanet.com/index.php?page=haber&sid=1040

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Bu dizi geçmişte de film versiyonu olarak birkaç kez çekildi ama ortaya çıkan çalışmalar çok kötü ve sadece TV filmi olmaktan öteye geçmeyen yapımlardı.80 lerin ruhunu taşıması artık imkansız olsa da CGI efektlerden arındırılmış orijinale yakın bir yapım nostaljiyi sevenlerin yad edebileceği ilginç bir çalışma olabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cabin Fever Yeniden Çevrimden Görsel Geldi 2 – Cabin Fever 1

Cabin Fever Yeniden Çevrimden Görsel Geldi

Cabin Fever yeniden çevrimden görsel yayınlandı. 12 Şubat 2016’da seyirci
!Geceyarısı Filmleri! VHS'nin Dönüşü 3 – 148623 465445593692 612348692 5879281 3638532 n

!Geceyarısı Filmleri! VHS’nin Dönüşü

!Geceyarısı Filmleri!, VHS'nin Dönüşü alt başlığıyla 3 Aralık 2010 Cuma