Kara Şövalye’den Yeni Afişler

Kara Şövalye’den yeni afişler! 27 Temmuz’da vizyona girecek olan Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises) filmine ait iki yeni poster daha yayınlandı.

Kara Şövalye'den Yeni Afişler 1 – tumblr m6prjbikbN1qflpq9o1 1280

IMAX için özel olarak tasarlanan ilk posterde Christian Bale’i ve canlandırdığı Batman’i Gotham City’de arkasında parlak ve göz alıcı Batman sinyali önünde görüyoruz. Diğer posterde başrolde olan figür ise filmin kötü adamı Bane.

3D yerine IMAX’i tercih eden yönetmen Christopher Nolan’ın yaklaşık 1 saate yakın yüksek teknoloji IMAX kameralarla çekim yaptığı yeni filmi, yurtdışında olduğu gibi ülkemizde de belli sinemalarda IMAX olarak gösterime girecek ve seyir zevkini üst düzeye çıkaracak. Biletlerin ön satışlarının İstanbul ve Ankara için başladığı film, sinema tarihinin en uzun IMAX filmi olma rekoruna da sahip.

Diğer posterse, filme ait TheFireRises.com isimli viral web sayfasında bulunan bir oyunun çözülmesiyle ortaya çıktı. Tom Hardy’nin canlandırdığı Bane’i ve arkasındaki orduyu gördüğümüz poster Batman ve Bane savaşının oldukça zor geçeceğini simgeliyor. (Kaynak: Beyazperde.com)

Kara Şövalye'den Yeni Afişler 2 – 2h58h9e

Kara Şövalye'den Yeni Afişler 3 – tumblr m6prjbikbN1qflpq9o2 1280

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir