Karanlık Yılbaşı Öyküleri

Karanlık Yılbaşı Öyküleri 1 – Karanlık Yılbaşı Öyküleri kapakOrkide Ünsür’ün derlediği ve kendisinin de yazarlarından biri olduğu 13 öyküden oluşan Karanlık Yılbaşı Öyküleri – Aralıktan Sızan Karanlık adlı kitap Bilgi Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

Yılbaşı temalı ve her biri film tadındaki bu karanlık ve gizemli öyküler, sadece okurların değil, yapımcı ve yönetmenlerin de ilgisini çekeceğe benziyor. Lansmanı 24 Aralık Pazar, 18.30-21.00 saatleri arasında Kadıköy Muhit Bar’da yapılacak olan kitabın tanıtım metni ise şöyle:

Her Aralık ayının sonunda yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı ve sevinci içinde tatlı bir telâş görünür dünyanın her yerinde. Ama her şey görünenden ibaret değildir.

Kimi için tüm ailenin bir araya geldiği bir toplantıdır yılbaşı, kimi için arkadaşlarla bir ev partisi, şehrin meydanında patlayan havai fişeklerdir kimi için, kimi için romantik bir akşam yemeği, eğlence, yeni dilekler, yeni umutlar… Herkes için öyle değil oysa… Karanlığı da var bu dünyanın, kuytuları var… Her insanın içindeki karanlık kadar…

Özlem Ertan, Mehmet Berk Yaltırık, Kubilayhan Yalçın, Demokan Atasoy, Gülbike Berkkam, Uğur Kılınç, Funda Özlem Şeran, Uğur Batı, Murat Baykan, Işın Beril Tetik, Alper Kaya, Orkide Ünsür ve Galip Dursun’un elinden çıkan karanlık öyküler, yarattıkları tekinsiz ve gerilimli atmosfer ile içinizi ürpertecek.

Karanlık Yılbaşı Öyküleri sizi gizem, gerilim ve korku dolu sayfalarıyla konfetilerle süslü yılbaşı telâşının ötesindeki öykülere davet ediyor.

Kitapla ilgili gelişmeleri ve paylaşımları takip etmek isteyen için okuyucular için:

www.facebook.com/karanlikyilbasioykuleri

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir