Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir 1 – javier bardem

Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir

15 Ekim 2014

2003 yılında başlayan fantastik aksiyon serisi Karayip Korsanları’nın devam filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Çekimleri 2015 Şubat ayında Avustralya’da başlayacak olan filmin kadrosuna sürpriz bir isim dahil olabilir.

Bu isim No Country For Old Man (2007), Biutiful (2010) gibi akıllara kazınan filmlerde boy göstermiş olan tecrübeli aktör Javier Bardem… Henüz görüşme aşamasında olunsa da Javier Bardem’in karşımıza kötü karakter olarak çıkması şüphesiz filme farklı bir tat katacaktır.

Johnny Depp serinin 5. filminde yine korsan Jack Sparrow olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanında Geoffrey Rush da Barbossa rolü ile yeniden seriye dönmeye hazırlanıyor. Serinin ilk 3 filminde Will Turner karakter ile karşımıza çıkan Orlando Bloom’un ise dönebileceği belirtilmişti. Yine de henüz kesinlik kazanmış değil.

Karayip Korsanlarının 5. bölümü Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, şayet bir değişiklik olmazsa, 7 Temmuz 2017’de seyirci ile buluşacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/pirates-caribbean-5-casting-villain-javier-bardem/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İşte Yeni ‘Scream’ Maskesi! 2 – Scream Ghostface mask

İşte Yeni ‘Scream’ Maskesi!

Wes Craven imzalı ünlü korku kültü Scream’in televizyon serisi için

52. SİYAD Ödülleri Çevrimiçi Törenle Sahiplerini Buldu

SİYAD üyelerinin oylarıyla belirlenen 2019 yılının ‘En İyileri’, bu yıl