Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir 1 – javier bardem

Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir

15 Ekim 2014

2003 yılında başlayan fantastik aksiyon serisi Karayip Korsanları’nın devam filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Çekimleri 2015 Şubat ayında Avustralya’da başlayacak olan filmin kadrosuna sürpriz bir isim dahil olabilir.

Bu isim No Country For Old Man (2007), Biutiful (2010) gibi akıllara kazınan filmlerde boy göstermiş olan tecrübeli aktör Javier Bardem… Henüz görüşme aşamasında olunsa da Javier Bardem’in karşımıza kötü karakter olarak çıkması şüphesiz filme farklı bir tat katacaktır.

Johnny Depp serinin 5. filminde yine korsan Jack Sparrow olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanında Geoffrey Rush da Barbossa rolü ile yeniden seriye dönmeye hazırlanıyor. Serinin ilk 3 filminde Will Turner karakter ile karşımıza çıkan Orlando Bloom’un ise dönebileceği belirtilmişti. Yine de henüz kesinlik kazanmış değil.

Karayip Korsanlarının 5. bölümü Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, şayet bir değişiklik olmazsa, 7 Temmuz 2017’de seyirci ile buluşacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/pirates-caribbean-5-casting-villain-javier-bardem/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Lego Filmi 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu 2 – Lego Filmi 2

Lego Filmi 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

8 Şubat 2019 Cuma günü 2D ve 3D olarak vizyona
54. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri Adayları Belirlendi 3 – bilmemek

54. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri Adayları Belirlendi

SİYAD, 54. Türkiye Sineması Ödülleri’nin 11 daldaki adaylarını belirledi. Yapılan