Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir 1 – javier bardem

Karayip Korsanları 5’in Kötü Adamı Javier Bardem Olabilir

2003 yılında başlayan fantastik aksiyon serisi Karayip Korsanları’nın devam filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Çekimleri 2015 Şubat ayında Avustralya’da başlayacak olan filmin kadrosuna sürpriz bir isim dahil olabilir.

Bu isim No Country For Old Man (2007), Biutiful (2010) gibi akıllara kazınan filmlerde boy göstermiş olan tecrübeli aktör Javier Bardem… Henüz görüşme aşamasında olunsa da Javier Bardem’in karşımıza kötü karakter olarak çıkması şüphesiz filme farklı bir tat katacaktır.

Johnny Depp serinin 5. filminde yine korsan Jack Sparrow olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanında Geoffrey Rush da Barbossa rolü ile yeniden seriye dönmeye hazırlanıyor. Serinin ilk 3 filminde Will Turner karakter ile karşımıza çıkan Orlando Bloom’un ise dönebileceği belirtilmişti. Yine de henüz kesinlik kazanmış değil.

Karayip Korsanlarının 5. bölümü Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, şayet bir değişiklik olmazsa, 7 Temmuz 2017’de seyirci ile buluşacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/pirates-caribbean-5-casting-villain-javier-bardem/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir