Karayip Korsanları 5’ten İlk Görsel

Sinema macerasına 2003 yılında Siyah İnci’nin Laneti ile başlayan Karayip Korsanları, dünya çapında izlenme rekorları kırmakla kalmadı, ünlü aktör Johnny Depp’i Kaptan Jack Sparrow olarak zirveye taşıdı.

CDIkwVPWYAEkr5d

Bu macera akabinde 3 devam filmi ile taçlandırılırken 2017 yılında serinin beşinci filmi Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz’ın vizyona gireceği açıklanmıştı. Serinin hayranları yeni filmi büyük bir heyecanla beklerken filmden ilk görsel de düşmüş durumda.

Jerry Bruckheimer yapımcılığında, başrollerinde Johhny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Javier Bardem gibi isimlerin olduğu beşinci devam filminin yönetmen koltuğunda ise  Joachim Rønning, Espen Sandberg bulunmakta.

Yeni filme ilk üç filmde Will Turner karakteri ile yer alan Orlando Bloom geri dönerken Captain Salazar karakteri ile Javier Bardem de kadroya dahil olmuş durumda.

Film şayet bir erteleme olmaz ise 7 Temmuz 2017’de vizyona girecek.

Kaynak: http://www.cinemablend.com/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir