Karizmatik Kötü Adamlar uzunjohn.com’da

Karizmatik Kötü Adamlar uzunjohn.com’da! Yeni keşfettiğim bloglardan biri de Uzun John oldu. Kahramanlar Sinemada blogun linklerinden izini sürdüğüm bu blogda Öteki Sinema okurlarının ilgisini çekecek pek çok yazı bulunuyor.

Karizmatik Kötü Adamlar uzunjohn.com'da 1 – joker 02

Bunlardan birinde, süper kahramanı süper kahraman yapan, onun düşmanlarıdır. Gerçekten de bir Dr. Ahtapot olmasa, bir Lex Luthor olmasa, bir Joker olmasa; zaten süper kahramanlara ihtiyaç olmayacaktı. Tabii süper kötüden, süper kötüye göre de fark vardır. Kimisi teknolojik aletler kullanır, kimisi süper güçlüdür, kimisi delidir, kimisi ise yanlış anlaşılmış bir dahi… diyor Uzun John ve bu karizmatik kötü adamların enfes bir listesini çıkarıyor. Buyrun buradan okuyun.

Blog ana sayfa linki:

http://www.uzunjohn.com

Bahsi geçen yazının linki:

http://www.uzunjohn.com/yazilarim/

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Güzel bir blog.Benim favorim Dr Doom.Aslında o güç tutkusunun arkasında annesine ulaşmak isteyen bir çocuk var.Latverialılarda ona çok şey borçlu devletleri olmayan dağınık bir unsurdan bir ulus yaptı onları.Zaman zaman Vader gibi kasvetli sevgi ve şefkat gösterilerinde bulunur ama kötü bir adam olduğunu çok çabuk hatırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole