Keaton: Yeniden Batman’i Oynayabilirim 1 – keaton batman

Keaton: Yeniden Batman’i Oynayabilirim

15 Ekim 2014

Şu sıralar Alejandro González Iñárritu’nun son filmi Birdman ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Michael Keaton, büyük bir trafik içerisinde. Katıldığı Comic-Con’dan tutun da özel röportajlara kadar şu sıralar haklı olarak oldukça yoğun. Hayranlarının gözünde hala Tim Burton’ın eşsiz yapıtları Beterböcek ve Batman filmleri ile ayrı bir yerde duran ünlü oyuncu, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

Keaton: Yeniden Batman’i Oynayabilirim 2 – keaton batman

Yeniden Batman karakterini oynamak isteyip istemediği sorusuna şu sözlerle cevap verdi: “Tim Burton mı yönetecek? Eğer öyleyse bunu gönülden isterim.”

Bunun nedenini ise şu sözlerle açıklıyor: “Tim, karanlık süper kahraman olayını gerçekten iyi beceriyor. Daha sonra aynı konsepti kullanan pek çok kişi bunu söylemiyor ama bu olayı başlatan Tim Burton’dır.”

Daha sonra 1995 tarihli Batman Forever‘da neden rol almadığı soruluyor ve Keaton öncelikle Tim Burton’ın projede olmamasının etkili olduğunu belirtiyor ve ardından ekliyor: “Film gerçekten berbattı! Umarım Joel Schumacher bunları okumuyordur.”

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Türk Sinemasında 2011 Yılının 'EN'leri 3 – behzat c bir ankara polisiyesi

Türk Sinemasında 2011 Yılının ‘EN’leri

Türk Sinemasında 2011 yılı, son 25 yılın En Çok Filmin
Film Çekmek İsteyenler İçin Yapımcılık Atölyesi 4 – Yapımcılık Atölyesi

Film Çekmek İsteyenler İçin Yapımcılık Atölyesi

Kadıköy’de Yeldeğirmeni’nde bulunan Sinema Adası’nda yapılacak olan Yapımcılık Atölyesi, Soner