Kemerleri Bağlayın ‘Bloodshot’ Geliyor! 1 – bloodshot review

Kemerleri Bağlayın ‘Bloodshot’ Geliyor!

22 Nisan 2015

2014 yılı hiç kuşkusuz aksiyon/macera filmlerinin yılı oldu. Bunun yanı sıra çizgi roman uyarlamalarının da birbiri ardına geldiği bu dönem durulacağa da benzemiyor. 2015 yılında yine oldukça merak uyandıran, birbirinden hareketli, macera dolu yapımlar vizyon sırasını bekliyor.

Geçen senenin aksiyon hitlerinden, Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği John Wick’e imza atan yönetmenler Chad Stahelski, David Leitch şimdi de bir çizgi roman uyarlaması için kolları sıvamaya hazırlanıyorlar.

John Wick’in dünya çapında büyük ilgi görmesi üzerine ikinci film için anlaşma imzalayan yönetmenler şimdi de bir çizgi roman olan ‘Bloodshot’ın uyarlamasında kamera arkasına geçmeye hazırlanıyorlar. Filmin senaryosunu Kick-Ass 2’ten Jeff Wadlow ve 2011 yapımı The Thing’in senaristi Eric Heisserer üstleniyor.

Bloodshot, üstün yetenekleri olan eski bir askerin intikam hikayesine odaklanıyor. Filmin 2017’de vizyona girmesi planlanıyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/bloodshot-comic-book-movie-2017-directors-john-wick/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sansür!

İnternette hız yok, kalite yok ama kapı gibi sansür var!
Anadolu'da Yanan Sinema Ateşi: Yücel Çakmaklı Film Atölyesi 2 – unnamed 6

Anadolu’da Yanan Sinema Ateşi: Yücel Çakmaklı Film Atölyesi

Yücel Çakmaklı Film Atölyesi, 2013 yılında Kayserinin Talas ilçesinde kurulmuş