Kısacılar, Haydi Altın Portakal Film Festivali’ne!

Kısacılar, Haydi Altın Portakal Film Festivali'ne! 1 – 49.Altın Portakal AfişiKısacılar, Haydi Altın Portakal’a! Altın Portakal Film Festivali’ne başvurular başladı… Son başvuru tarihi 6 Ağustos 2012…

Bu yıl 6 – 12 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenecek 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne başvurular başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Ulusal ve Uluslararası Uzun Metraj, Ulusal Belgesel ve Kısa Film yarışmaları için son başvuru tarihi 6 Ağustos 2012 olarak belirlendi. En İyi Kısa Film yarışmasının sonunda birinci gelen kısa filme 10 bin TL para ödülü ve Altın Portakal heykeli verilecek. Ulusal belgesel film yarışması ana jürisinin yapacağı değerlendirme sonunda en iyi belgesel seçilen filme 15 bin, en iyi ilk belgesele 5 bin TL parasal ödül ve Altın Portakal heykeli verilecek.

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali yönetmelik ve başvuru formunu linkte bulabilirsiniz…

http://www.altinportakal.org.tr/tr/yonetmelik.html

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir