Kod Adı: Angel’dan Yeni Fragman!

Gerard Butler başrollü Kod Adı: Angel’dan yeni bir fragman yayınlandı. 2013 yapımı Kod Adı: Olympus ile başlayan ve ardından 2016 yılında Kod Adı: Londra ile devam eden aksiyon serisi, yakında 3. devam halkası olan “Kod Adı: Angel” ile seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gerard Butler bir kez daha cesur koruma görevlisi Mike Banning olarak karşımıza çıkıyor.

Felon (2008), Snitch (2013) ve Shot Caller (2017) gibi yapımların senarist ve yönetmenliğini üstlenen Ric Roman Waugh’un yönetmen koltuğuna oturduğu devam halkasının senaryosunda ise “Kod Adı: Olympus” ve Cehennem Melekleri 3’ün kadrosunda yer alan Katrin Benedikt; 5. Element, 96 Saat, Taşıyıcı, A Walk In The Clouds gibi yapımlardan tanıdığımız Robert Mark Kamen ve üçlemenin tamamının senaryosunda imzası bulunan Creighton Rothenberger kaleme aldı.

Filmin zengin oyuncu kadrosunda ise Gerard Butler’ın yanı sıra usta oyuncu Morgan Freeman; son zamanlarda Turn Up Charlie, Notorious, Covert Affairs gibi yapımlarda gördüğümüz Piper Perabo; John Wick serisi, Fringe, Borsch dizilerinden tanıdığımız Lance Reddick; Gotham dizisinde sergilediği Fish Mooney performansıyla beğeni toplayan Jada Pinkett Smith; Nerdesin Be Birader? filminden hatırladığımız ve Watchmen dizisiyle bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanan usta oyuncu Tim Blake Nelson gibi isimler yer alıyor.

Aksiyon serisinin 3. devam halkası olacak olan “Kod Adı: Angel”ın konusu ise şöyle: Gizli Servis üyesi ve başkan koruması Mike Banning’i, Başkan Allan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri saldırısı sonucunda hayatını ve kariyer seçimlerini sorgulamaya başlarken görüyoruz. Banning, Hava Kuvvetleri’nin yaptığı uçuşun ortasında terörist saldırıların hedefi olur. Bu olayın ardından karalama kampanyasının hedefi haline gelen ve başkana suikast düzenleme teşebbüsüyle suçlanan Banning, gerçek tehdidi ortaya çıkarmaya çalışırken kendi ajansından ve FBI’dan kaçınmak zorunda kalacaktır…

“Kod Adı: Angel” filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 23 Ağustos 2019 tarihinde buluşması bekleniyor.

Kaynak: beyazperde.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir