Koma Sahnesi'nde Geceyarısı Sineması Küçük Kıyamet ile Başlıyor! 1 – DwA1C60W0AEKMa

Koma Sahnesi’nde Geceyarısı Sineması Küçük Kıyamet ile Başlıyor!

1 Aralık 2019

Öteki Sinema’nın sunduğu Geceyarısı Sineması Kuşağı, Taylan Biraderlerin çektiği Küçük Kıyamet filmiyle Koma Sahnesi’nde başlıyor! Filmin başrol oyuncularından Cansel Elçin de gösterimde bulunacak ve sitemizin kurucusu Murat Tolga Şen ve yayın yönetmeni Murat Kızılca ile bir söyleşi yapacaklar. Etkinliğin biletleri Koma Sahnesi’nde satışa çıktı!

Koma Sahnesi'nde Geceyarısı Sineması Küçük Kıyamet ile Başlıyor! 2 – DwA1C60W0AEKMa 1 1

Küçük Kıyamet, öyküsünü sahici oyunculuklarla ve merak duygusunu devamlı koruyarak finale doğru artan bir tempoyla izletiyor. Film son derece başarılı ışık ve set kullanımı ile de dikkatleri çekiyor ve tür sinemasının başarılı bir örneği olurken genel seyircinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Senaryo, Türk halkının 1999 yılından beri en büyük yaşamsal korku tetikleyicisi olan “deprem” kabusunu başarıyla gerçeküstü bir boyuta taşıyor. Çoğu eleştirmenin listesinde en iyi yerli korku filmi olarak gösterdiği Küçük Kıyamet, 04 Aralık Çarşamba, tam da geceyarısında, Öteki Sinema’nın moderasyonu ve Cansel Elçin’in katılımıyla Koma Sahnesi’nde…

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

Öteki Sinema’nın Koma Sahne’de düzenleyeceği Geceyarısı Sineması Kuşağı, 11 Aralık’ta L’immortelle, 18 Aralık’ta I Killed Einstein, Gentlemen! ve 25 Aralık’ta Messiah of Evil filmleriyle devam edecek.

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Türk sinemasının en iyi korku,gerilim filmlerinden biri.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

"NACİYE" 11 Mart’ta Vizyonda! 6 – naciye 6

“NACİYE” 11 Mart’ta Vizyonda!

!f İstanbul’un dikkat çeken filmi Naciye, seyirciyi daha fazla bekletmeden,
Stranger Things 2. Sezonundan İlk Görseller! 7 – Stranger Things 2. sezon005

Stranger Things 2. Sezonundan İlk Görseller!

Netflix’in sevilen bilim kurgu dizisi Stranger Things’in merakla beklenen yeni