Koma Sahnesi’nde Geceyarısı Sineması Küçük Kıyamet ile Başlıyor!

Öteki Sinema’nın sunduğu Geceyarısı Sineması Kuşağı, Taylan Biraderlerin çektiği Küçük Kıyamet filmiyle Koma Sahnesi’nde başlıyor! Filmin başrol oyuncularından Cansel Elçin de gösterimde bulunacak ve sitemizin kurucusu Murat Tolga Şen ve yayın yönetmeni Murat Kızılca ile bir söyleşi yapacaklar. Etkinliğin biletleri Koma Sahnesi’nde satışa çıktı!

Koma Sahnesi'nde Geceyarısı Sineması Küçük Kıyamet ile Başlıyor! 1 – DwA1C60W0AEKMa 1 1

Küçük Kıyamet, öyküsünü sahici oyunculuklarla ve merak duygusunu devamlı koruyarak finale doğru artan bir tempoyla izletiyor. Film son derece başarılı ışık ve set kullanımı ile de dikkatleri çekiyor ve tür sinemasının başarılı bir örneği olurken genel seyircinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Senaryo, Türk halkının 1999 yılından beri en büyük yaşamsal korku tetikleyicisi olan “deprem” kabusunu başarıyla gerçeküstü bir boyuta taşıyor. Çoğu eleştirmenin listesinde en iyi yerli korku filmi olarak gösterdiği Küçük Kıyamet, 04 Aralık Çarşamba, tam da geceyarısında, Öteki Sinema’nın moderasyonu ve Cansel Elçin’in katılımıyla Koma Sahnesi’nde…

Öteki Sinema’nın Koma Sahne’de düzenleyeceği Geceyarısı Sineması Kuşağı, 11 Aralık’ta L’immortelle, 18 Aralık’ta I Killed Einstein, Gentlemen! ve 25 Aralık’ta Messiah of Evil filmleriyle devam edecek.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank
    Mansur Yıldırım

    Türk sinemasının en iyi korku,gerilim filmlerinden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir