Kore Filmi İntikam’dan Fragman!

Aksiyon ve gizem türündeki Kore filmi “İntikam”dan fragman yayınlandı. Vizyona girmek için hazırlıklarını sürdüren filmin fragmanında aksiyon dozunun yüksek olduğunu görüyoruz. Filmin yönetmen koltuğuna ise Hoon-jung Park oturuyor.

Hoon-jung Park’ın yönetmenliğini üstlendiği Kore filmi “İntikam”ın konusu ise şöyle: 10 yıl kadar önce, açıklanamayan bir olayın ardından hükümet tesisinden kaçmak zorunda kalan Ja yoon, hafızasını kaybetmiştir. Yaşlı bir çift küçük kızı evlerine alır. Yıllar sonra kız parlak bir lise öğrencisi olur. Maddi sıkıntı içindeki ailesine yardımcı olmak için bir yarışma programına katılan Ja yoon, televizyonda görünmesinin ardından hiç de normal olmayan insanlarla karşılaşacaktır. Bu insanlar ise Ja yoon’un kaybolduğu günden beri onu arayan Nobleman, Dr. Baek ve Bay Choi’dir. Sıradan bir lise öğrencisi gibi görünen Ja yoon’un hayatı artık tam bir kargaşaya dönüşecektir.

Yönetmen Hoon-jung Park bilindiği üzere daha önce, I Saw The Devil, The Un Just, Hyultu, New World gibi önemli yapımlarla karşımıza çıkmıştı. Filmin oyuncu kadrosunda ise ilk filmi olan Da-mi Kim, olumlu eleştiriler alan Kara Büyü filminde rol alan Seung-chul Baek; Okja, Geo-in, Train To Busan gibi yapımlarda karşımıza çıkan Woo-sik Choi; Pieta filmi ile hatırladığımız Min-soo Jo; The Loyalist ve V.I.P. gibi yapımların başarılı ve genç ismi Woorim Jung gibi isimler yer alıyor.

Orijinal adı Manyeo olan Kore yapımı İntikam filmi ülkemizdeki izleyicileriyle 5 Temmuz 2019 tarihinde sinemalarda buluşacak.

Kaynak: www.beyazperde.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir