Korku Dizisi "Sahipli" BluTV'de Başlıyor! 1 – 8210561

Korku Dizisi “Sahipli” BluTV’de Başlıyor!

21 Şubat 2017

Masum’dan sonra bir korku projesiyle üyelerinin karşısına çıkmaya hazırlanan BluTV’nin Sahipli isimli yeni dizisi, 24 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, senaryo ve yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı dizinin başrollerinde Funda Güray, Baran Akbulut, Sait Genay, Ferit Kaya, Koray Şahinbaş yer alıyor.

Korku Dizisi "Sahipli" BluTV'de Başlıyor! 2 – 8210561

Dizinin konusu ise şöyle; yaşadığı felaketin etkisiyle yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak dönmeye karar veren Büşra, geçmişi en az onunki kadar yaralı öğretmen Selim ile geri dönülmez bir yolculuğa çıkar. Gerilimi adım adım artan hikâyenin düğümü de, Selim ile Büşra’nın birbirlerini daha iyi tanımasıyla neredeyse çözülmez hâle gelecektir.

Her bölümü ortalama 60 dakika olan BluTV’nin yeni korku dizisi Sahipli toplam 10 bölümden oluşuyor ve haftada iki bölüm olarak yayınlanacak.Masum’dan sonra bir korku projesiyle üyelerinin karşısına çıkmaya hazırlanan BluTV’nin Sahipli isimli yeni dizisi, 24 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

BluTV’nin Yeni Projesi: Yeşilçam Bir Sinema Hayvanı 3 – BluTV Yesilcam Bir Sinema Hayvani 2

BluTV’nin Yeni Projesi: Yeşilçam Bir Sinema Hayvanı

BluTV’nin bu sezonki özel yapım dönem dizisi Yeşilçam: Bir Sinema
Kıvılcım Akay’ın Yönettiği Amina BluTV’de Yayında 4 – Amina

Kıvılcım Akay’ın Yönettiği Amina BluTV’de Yayında

Salgın sebebiyle vizyonu ertelenen Amina, festival yolculuğundan sonra Türkiye’de ilk