Korku Gerilim Meraklılarının Beklediği Deccal 2 Geliyor

Korku Gerilim Meraklılarının Beklediği Deccal 2 Geliyor 1 – Deccal 2 poster 4Yapımcılığını Film Fabrikası’nın üstlendiği korku gerilim dolu sahneleriyle çok konuşulacak Deccal 2, 16 Haziran’da seyirci ile buluşacak.

Yerli korku filmleri arasında büyük merak uyandıran filmlerin başında gelen ‘Deccal’ filminin ikincisi geliyor. Senaryosunu Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna yine Özgür Bakar oturuyor. Filmde Aysan Sümercan, Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Emel Karaköse, Gülay Hayır, Volkan Cal, Arzu Budak ve Toygun Ateş gibi usta oyuncular rol alıyor.

Vizyonda büyük yankı uyandıran Deccal filminin devamı olarak seyirciyle bulaşacak olan filmde, 06.06.2016’da yani şeytanı temsil eden Deccal’in doğum gününde doğan bebek, tüm dünyayı kötülüğe ve felaketlere sürüklüyor. Film, şeytani tarikatların gözetimine alınan bebeğin evlatlık verilmesi ve geldiği eve de lanet bulaştırmasını konu alıyor.

Senaryosu, oyuncu kadrosu ve konusu ile korku severlerin yüreğini ağzına getirecek Deccal 2 filminin çekimleri de filmin konusu kadar korkulu anlara tanıklık etti. Deccal 2, sürükleyici hikayesi ve korku dolu sahneleriyle, 16 Haziran’da seyirci ile buluşacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir