Korku Gerilim Meraklılarının Beklediği Deccal 2 Geliyor 1 – unnamed 1 2

Korku Gerilim Meraklılarının Beklediği Deccal 2 Geliyor

31 Mart 2017

Korku Gerilim Meraklılarının Beklediği Deccal 2 Geliyor 2 – Deccal 2 poster 4Yapımcılığını Film Fabrikası’nın üstlendiği korku gerilim dolu sahneleriyle çok konuşulacak Deccal 2, 16 Haziran’da seyirci ile buluşacak.

Yerli korku filmleri arasında büyük merak uyandıran filmlerin başında gelen ‘Deccal’ filminin ikincisi geliyor. Senaryosunu Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna yine Özgür Bakar oturuyor. Filmde Aysan Sümercan, Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Emel Karaköse, Gülay Hayır, Volkan Cal, Arzu Budak ve Toygun Ateş gibi usta oyuncular rol alıyor.

Vizyonda büyük yankı uyandıran Deccal filminin devamı olarak seyirciyle bulaşacak olan filmde, 06.06.2016’da yani şeytanı temsil eden Deccal’in doğum gününde doğan bebek, tüm dünyayı kötülüğe ve felaketlere sürüklüyor. Film, şeytani tarikatların gözetimine alınan bebeğin evlatlık verilmesi ve geldiği eve de lanet bulaştırmasını konu alıyor.

Senaryosu, oyuncu kadrosu ve konusu ile korku severlerin yüreğini ağzına getirecek Deccal 2 filminin çekimleri de filmin konusu kadar korkulu anlara tanıklık etti. Deccal 2, sürükleyici hikayesi ve korku dolu sahneleriyle, 16 Haziran’da seyirci ile buluşacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Child's Play Yeniden Çevrimi Yolda 7 – Child s Play chucky 96736 800 600

Child’s Play Yeniden Çevrimi Yolda

Yeni Child's Play yolda! Myers, Jason ve Freddy derken korku
Mad Max: Fury Road Filminden Yeni Fotoğraflar 8 – Fury Road004

Mad Max: Fury Road Filminden Yeni Fotoğraflar

Namibya'da çekimleri devam eden Mad Max serisinin dördüncü bölümü Fury