Korku Seansı 2’den Sanal Gerçeklik Videosu!

Vizyon Tarihi: 10 Haziran

10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek Korku Seansı 2 / The Conjuring 2 filmine ait bir sanal gerçeklik videosu yayınlandı.

c88774c7-b475-4e7b-b6c5-b8cd07478cba

Merakla beklenen korku serisinin ikinci ayağı olan Korku Seansı 2 / The Conjuring 2 filminin, yayınlanan sanal gerçeklik videosunu, yönetmen James Wan’ın sunumu ile Türkçe altyazılı olarak sizlere sunuyoruz. Bu video ile filmde tanışacağımız Hodgson ailesinin evinde gezintiye çıkabilirsiniz. Yazının üst kısmında bulunan videoyu izlerken, farenizi hareket ettirerek evin içinde 360 derece sanal gerçekliği yaşayabilirsiniz.

The Conjuring / Korku Seansı filminin rekor kıran başarısının ardından, New Line Cinema’nın doğaüstü gerilimi The Conjuring 2 / Korku Seansı 2, bir kez daha James Wan’ın yönetiminde, ünlü demonologlar (şeytan ve cinlerin varlığını araştıran uzmanlar) Ed ve Lorraine Warren’ın dosyalarından bir başka vakayı ele alacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir