James Wan'dan Conjuring 3 Açıklaması! 1 – Conjuring 2

James Wan’dan Conjuring 3 Açıklaması!

17 Haziran 2016

Korku Seansı serisinin yönetmeninden devam filmi açıklaması geldi.

Gişede büyük beğeni kazanan Korku Seansı’nın devam halkası Korku Seansı 2 şu sıralar sinema salonlarında fırtına gibi esiyor. Serinin 2. filmi henüz hala vizyonda iken serinin 3. filmine dair gelişmeler gelmeye başladı.

Serinin yönetmeni James Wan IGN’e verdiği röportajda serinin önümüzdeki devam halkası için aklındakileri açıkladı. Dünyaca ünlü paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ın araştırdıkları birçok vaka olduğunu söyleyen yönetmen, “Eğer başka bir film yapacak kadar şanslı olursak anlatılacak çok şey var” diye konuştu. Israr üzerine cevabını derinleştirerek daha çok detay veren yönetmen aklında 3. filme konu olabilecek belirli bir vakanın olduğunu da belirterek, “Hangisi olduğunu söylemeyeceğim ancak serinin ilk 2 filmi 70’li yıllarda yaşanmış olaylardı. Serinin 3. filminin ise 80’li yıllarda geçmesi gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Warren’ların araştırdıkları gizemli davaları konu alan serinin 2. devam halkasında uzman çift 1977’de İngiltere’de gerçekleşen bir musallat vakasını ele alıyor. The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre filmin senaristi David Leslie Johnson çoktan spin-off projesi için senaryo hazırlıklarına başladı. Spin-off filmin ismi de içeriğini net biçimde özetler nitelikte The Nun olacak.

Kaynak: Beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Film Bestecisi Semih Tareen’den Yeni Albüm: Dead West 2 – 16776238 10155810640364606 1393790664 o

Film Bestecisi Semih Tareen’den Yeni Albüm: Dead West

Semih Tareen’in yeni albümü piyasada. Amerikan yapımı Dead West isimli
Şeytanın Oğlu 2 Aralık'ta Sinemalarda 3 – incarnate3 1

Şeytanın Oğlu 2 Aralık’ta Sinemalarda

Yönetmen Brad Peyton’ın imzasını taşıyan korku filmi Şeytanın Oğlu /