Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman 1 – Fear Street Korku Sokagi 3

Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman

10 Haziran 2021

Üç Film. Üç Hafta. Sonsuz Bir Dehşet!

Netflix, tüyler ürpertici Fear Street / Korku Sokağı üçlemesinin resmi fragmanını ve afişini paylaştı.

1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder. R.L. Stine’ın çoksatan korku serisinden uyarlanan üçleme, Shadyside’ın uğursuz geçmişine uzanan kâbus dolu bir öyküyü anlatıyor.

Leigh Janiak (yönetmen) ve R.L. Stine (yazar), paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte 300 yıllık bir hikayeyi anlatan bu üçlemede izleyiciyi neler beklediğini anlatıyor.

Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman 2 – Fear Street Korku Sokagi 1

Leigh Janiak: Çılgın ve kanlı bir yaz mevsiminde çektiğimiz Korku Sokağı’nın üç filmi de birer hafta arayla izleyici ile buluşacak. Herkesi Korku Sokağı dünyasına davet etmek için sabırsızlanıyorum.

R.L. Stine: Korku Sokağı hayranlarını büyük sürprizler bekliyor. Okuyucular, kitap serisinin 13+ olarak derecelendirildiğini bilirler. Ancak filmler, 18+ olarak derecelendirildi. Bu da çok daha fazla korku ve gerilimi beraberinde getiriyor. Üçleme beklediğimden çok daha fazla korku içeriyor. Shadyside Kasabası’ndaki dehşetin canlandığını görmek çok eğlenceli!

Korku Sokağı Üçlemesi 1. Kısım: 1994

1994 yılında bir grup genç, kasabalarını 300 yılı aşkın bir süredir rahatsız eden, bir dizi acımasız cinayetten sorumlu antik bir kötülükle savaşmak zorundadır. Shadyside’a hoş geldiniz.

Oyuncu Kadrosu: Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Maya Hawke, Darrell Britt-Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale.

Korku Sokağı Üçlemesi 2. Kısım: 1978

Yıl 1978, Shadyside. Okul yaz tatilinde ve Nightwing Kampı’nda aktiviteler başlamak üzeredir. Ancak Shadysidelı biri öldürme dürtüsüyle ele geçirildiğinde, kamptaki eğlence korkunç bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

Oyuncu Kadrosu: Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye, Ted Sutherland, Jordana Spiro, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch, Chiara Aurelia, Jordyn DiNatale.

Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım: 1666

Sarah Fier’in lanetinin kökenleri, tarihin tekerrür ettiği bir gecede ortaya çıkarken, Shaydise kasabasındaki insanların hayatlarını sonsuza dek değiştirir.

Oyuncu Kadrosu: Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Elizabeth Scopel, Randall Havens.

Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman 3 – Fear Street Korku Sokagi poster 2

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Fear Street / Korku Sokağı

Yönetmen: Leigh Janiak
Senaristler: Phil Graziadei ve Leigh Janiak (1 Kısım: 1994); Zak Olkewicz ve Leigh Janiak (2. Kısım: 1978); Phil Graziadei, Leigh Janiak ve Kate Trefry (3. Kısım: 1666)
Hikaye: Kyle Killen, Phil Graziadei ve Leigh Janiak (1. Kısım: 1994); Zak Olkewicz, Phil Graziadei ve Leigh Janiak (2. Kısım:1978)
Yürütücü Yapımcılar: Kori Adelson, Timothy M. Bourne, Leigh Janiak, Yvonne M.Bernard, Joan Waricha, Jane Stine
Yapımcılar: Peter Chernin, Jenno Topping, David Ready, Kori Adelson
Müzik: Marco Beltrami ve Marcus Trumpp (1. Kısım: 1994); Marco Beltrami ve Brandon Roberts (2. Kısım: 1978); Marco Beltrami ve Anna Drubich (3. Kısım: 1666)
Kostüm Tasarımı: Amanda Ford
Kurgu: Rachel Goodlett Katz
Prodüksiyon Tasarımı: Scott Kuzio
Görüntü Yönetmeni: Caleb Heymann
Ortak Yapımcılar: Doug Torres ve Jeffrey Harlacker

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Başka Sinema'nın Niyeti Başka mı? 4 – bozkır tv slider

Başka Sinema’nın Niyeti Başka mı?

Başka Sinema, bağımsız sinemayı yaşatmanın çaresini arıyorsa bilelim ama bu
Pera Palas'ta Gece Yarısı 3 Mart'ta Netflix'te 5 – Pera Palasta Gece Yarisi 2

Pera Palas’ta Gece Yarısı 3 Mart’ta Netflix’te

Saatler gece yarısını vurduğunda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Pera