Pembe Hayat KuirFest Seni İstanbul’a Davet Ediyor!

KuirFest seni İstanbul’a davet ediyor! Bu sene dokuzuncusu düzenlenecek Pembe Hayat KuirFest, 23-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Festival, çekilişe katılan 1 kişiyi İstanbul’da ağırlayacak!

Pembe Hayat KuirFest Seni İstanbul’a Davet Ediyor! 1 – 9 pembe hayat kuirfest çekiliş

Pembe Hayat KuirFest, 23 Ocak’ta yapacağı açılış ile dokuzuncu kez takipçileriyle buluşacak! Geçtiğimiz sene “#ÇokGüzelsinYasakMısın” teması ile ana ayağı olan İstanbul’da festival severlerle buluşan KuirFest, dünyadan ve Türkiye’den pek çok kuir yapımı takipçisi ile buluşturmuştu.

9. senesi için çalışmalara başlayan festival, dolu dolu dört gün ile Türkiye kuir sinema severleri ve üretimcileri bir araya getirmeye hazırlanıyor!

Festivale gelmek ister misin?

23-26 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek 9. Pembe Hayat KuirFest, bir kişiyi İstanbul’a davet ediyor! Festival boyunca parti ve konserler dahil her etkinliğe ücretsiz girebiliyor olacak. Aynı zamanda kazanan kişi, kulise girme şansı yakalayacak! Festival, ağırlayacağı kişinin ulaşım ve konaklamasına dair tüm masrafları karşılayacak!

Çekilişe katılmak için:

  • KuirFest’in Instagram hesabındaki çekilişle ilgili gönderiyi beğen,
  • KuirFest’in Instagram hesabını takip et,
  • Festivalin ilgili paylaşımının altına 3 arkadaşını etiketle,
  • Ve festivale katılma şansı yakala!

Festivale katılacak kişi, 1 Ocak 2020 tarihinde festivalin sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.

Festival, 23-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir. Geliş 23 Ocak, dönüş 27 Ocak tarihinde olacaktır. Ulaşım ve konaklamaya dair tüm masraflar festival tarafından karşılanacaktır.

Pembe Hayat KuirFest Sosyal Medya Hesapları

Instagram: www.instagram.com/kuirfest
Facebook: www.facebook.com/PembeHayatKuirFest
Twitter: twitter.com/kuirfest
Vimeo: vimeo.com/kuirfest

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir