Kült Korkular Boyama Kitabı Oluyor! 1 – how to draw freddy krueger freddy krueger nightmare on elm street step 15 1 000000075407 5

Kült Korkular Boyama Kitabı Oluyor!

Kaç yaşında olursanız olun bu kitaplar ilginizi çekecek. 80’lerin kült korku filmleri A Nightmare on Elm Street, Friday the 13th ve Halloween hem çocuklar hem de yetişkinler için boyama kitabı oluyor.

Korku filmleri özellikle 80’leri yaşamış pek çok kişi için özel bir yerdedir. Hele ki onlarla büyümüş bir nesil için filmlere dair her türlü eşya, kitap, oyun koleksiyonluk demektir. Ancak sanırız ki bu yeni çıkan ürün çoğu kişiyi şaşırtacaktır. Kült korku serileri A Nightmare on Elm Street, Friday the 13th ve Halloween’ın boyama kitabı çıktı. Üstelik sadece çocuklar için değil, yetişkinler ve koleksiyonerler için de.

kült korkular

Sadece $5.99’a satılan bu kitaplardan bir örneğini aşağıda görebilirsiniz. Yurtdışında kapış kapış giden bu kitaplar her ne kadar ülkemizde olmasa da dışarıdan sipariş etmek mümkün.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://ihorror.com/horror-movie-coloring-books-kids-adults/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir