Kült Korkular Boyama Kitabı Oluyor! 1 – how to draw freddy krueger freddy krueger nightmare on elm street step 15 1 000000075407 5

Kült Korkular Boyama Kitabı Oluyor!

2 Nisan 2016

Kaç yaşında olursanız olun bu kitaplar ilginizi çekecek. 80’lerin kült korku filmleri A Nightmare on Elm Street, Friday the 13th ve Halloween hem çocuklar hem de yetişkinler için boyama kitabı oluyor.

Korku filmleri özellikle 80’leri yaşamış pek çok kişi için özel bir yerdedir. Hele ki onlarla büyümüş bir nesil için filmlere dair her türlü eşya, kitap, oyun koleksiyonluk demektir. Ancak sanırız ki bu yeni çıkan ürün çoğu kişiyi şaşırtacaktır. Kült korku serileri A Nightmare on Elm Street, Friday the 13th ve Halloween’ın boyama kitabı çıktı. Üstelik sadece çocuklar için değil, yetişkinler ve koleksiyonerler için de.

kült korkular

Sadece $5.99’a satılan bu kitaplardan bir örneğini aşağıda görebilirsiniz. Yurtdışında kapış kapış giden bu kitaplar her ne kadar ülkemizde olmasa da dışarıdan sipariş etmek mümkün.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://ihorror.com/horror-movie-coloring-books-kids-adults/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

"Oski" Hüseyin Zan Hayatını Kaybetti 2 – huseyin zan2

“Oski” Hüseyin Zan Hayatını Kaybetti

1931 yılında Antakya’da doğan Hüseyin Zan, çok az sayıda “iyi

Öteki Sinema Beyazperde’ye Konuk Oldu

Beyazperde'ye konuk olduk. Türkiye’nin En İyi Yerli Sinema Blogları başlıklı