Post Nükleer Bir Film Geliyor: La Creacion

Post Nükleer Bir Film Geliyor: La Creacion 1 – La Creacion Patricio ValladaresŞilili sinemacı Patricio Valladares ve İtalyan yazar Andrea Cavaletto’nun zihinlerinden, La Creacion / The Creation adlı deneysel korku drama türünde bir film…

Post-nükleer bir gelecekte. Bir gezgin sirk sihirbazı, yanında genç asistanıyla birlikte, The Creation (Yaratma) adlı en büyük ilüzyonunu gerçeklestirmek için şehirden, mistik bir ormana doğru kaçıyor. Bu ilüzyonu gerçekleştirebilmek için, cinai eğilimlerin ve gerçeklik manipülasyonunun değişik aşamalarından geçmesi gerekecek. İnsanlık benliğinin en uç köşelerine ulaşmak zorunda kalacak.

Bir HDV kamera, 200 dolarlık bir bütçe ve 24 saatlik bir çekim süreci, artı 5 kişilik bir ekiple kotarılan bu deneme, Temmuz ayında, daha sonra belirtilecek bir tarihte, ücretsiz olarak internet üzerinden dağıtılacak. Şimdilik Youtube üzerinde yüklü fragmanıyla ağzınıza bir parmak bal çalmış olalım.

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole