Lanetli Mesaj'dan Afiş ve Fragman! 1 – Friend Request 11 scaled
Scene 90; EXT Saddle Mills Home; Photo of Marina (Lee Raviv) child and her classmates in school.

Lanetli Mesaj’dan Afiş ve Fragman!

12 Ağustos 2016

Facebook üzerinden yayılan bir laneti anlatan ve konusuyla yurtdışında büyük ilgi çeken LANETLİ MESAJ (Friend Request) filminin Türkçe afiş ve fragmanı yayınlandı.

Lanetli-Mesaj---Friend-Request---afis

9 Eylül’de vizyona girecek filmin başrolünde “Into the Storm” filmiyle ve “The 100” dizisindeki Lexa rolüyle yıldızı parlayan Alycia Debnam-Carey’e William Moseley (The Chronicles of Narnia Trilogy) ve Connor Paolo (Mystic River, World Trade Center, Gossip Girl) eşlik ediyor.

Özet: Facebook’ta 800 arkadaşı olan Laura, üniversitenin popüler kızlarından biridir. Laura, bir gün sınıfın dışlanmış öğrencilerinden Marina’nın Facebook arkadaşlık isteğini kabul eder. Ancak Marina bu arkadaşlığı bir saplantıya dönüştürüp sürekli Laura ile ilgili paylaşımlar yapınca aralarında bir tartışma yaşanır ve Laura, Marina’yı arkadaş listesinden çıkartır. O andan itibaren Laura’nın hayatı lanetlenir ve arkadaşları bir bir öldürülmeye başlar. Laura’nın sosyal medya hesabını bir ruh ele geçirmiştir ve silinemeyen, esrarengiz, vahşet dolu videolar paylaşmaktadır.

Scene 25; INT Restaurant; Laura (Alycia Debnam - Carey) is sitting with her friends celebrating her birthday.
Scene 54; INT Tyler's Apartment - living Room; Laura (Alycia Debnam - Carey) is crying - Tyler (William Mosely) comforts her.

Scene 89; EXT/INT Dorm Marina Hallway; Laura (Alycia Debnam - Carey) & Kobe (Connor Paolo) are entering Marina's dorm w/ key code breaking program.

Friend Request (6)

Scene 90; EXT Saddle Mills Home; Photo of Marina (Lee Raviv) child and her classmates in school.
Scene 10; EXT, Campus, Laura (Alycia Debnam - Carey) is walking with Marina (Liesl Ahlers). She invites her to FB.

Scene 144; EXT Laura's Apartment Building; Olivia (Brit Morgan) dropping onto hood, as Laura Alycia Debnam - Carey) & Tyler (William Maseley) arrive.

Scene 154; INT Hospital - Intensive Care Unit; Officers talking to nurses as Olivia (Brit Morgan) jolts up, rips out cables and IV's.

Friend Request (19)

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Star Wars: Last Jedi Filminden Çarpıcı Gerçekler! 2 – tlj

Star Wars: Last Jedi Filminden Çarpıcı Gerçekler!

Star Wars: The Last Jedi / Son Jedi filminde kahramanlarımız
1. Korku Anlatıları Konferansı 3 – dracula ver2

1. Korku Anlatıları Konferansı

1. Korku Anlatıları Konferansı İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı