Lavinya için Fongogo'da Destek Kampanyası Başlatıldı 1 – Kerem Topuz Lavinya 1

Lavinya için Fongogo’da Destek Kampanyası Başlatıldı

14 Nisan 2018

Lavinya için Fongogo'da Destek Kampanyası Başlatıldı 2 – Lavinya Fongogo DestekAykırı yönetmen Kerem Topuz, yazıp yönettiği yeni sinema filmi Lavinya’nın daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşması ve Türkiye’nin farklı birçok bölgesinde gösterilebilmesi amacıyla kitlesel fonlama sitesi fongogo’da bir destek kampanyası başlattı.

Türkiye’de bağımsız yapımların gösteriminin sadece festival organizasyonlarıyla sınırlı kaldığını ve büyük dört beş şehir haricinde neredeyse hiçbir yerde vizyon şansı bulamadıklarını belirten Kerem Topuz, başlattığı kampanyayla Lavinya’yı Türkiye’nin farklı şehirlerinde de izleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

İlk etapta uluslararası festivallerde gösterimi yapılacak olan Lavinya’nın başrollerinde Timo Roy ve Derya Ekşioğlu yer alıyor. Bir tesadüf sonucu yolları kesişen ve beraber bir yolculuğa çıkan iki sıra dışı karakterin hikâyesinin anlatıldığı film; uzun yol ve araç içi planlarından oluşan sekanslarıyla izleyiciyi arka koltuğa oturtmayı başaran ve izleyiciyi çıkılan bu yolculuğun bir parçası haline getiren farklı bir yapım.

Kampanyaya destek olmak isteyenler fongogo’da filmin sayfasından detaylı bilgi alabilirler.

Fongogo Kampanya Sayfası: https://www.fongogo.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dünyayı Kurtaran Filmler Bir Kez Daha Yarışıyor! 3 – Ataşehir kısa film

Dünyayı Kurtaran Filmler Bir Kez Daha Yarışıyor!

Ataşehir Belediyesi Çevre Konulu Ulusal Kısa Film Yarışması’nın dördüncüsü 22
Leyla Gencer: La Diva Turca Belgeseli YouTube'da 4 – Leyla Gencer 2

Leyla Gencer: La Diva Turca Belgeseli YouTube’da

Leyla Gencer: La Diva Turca, Halit Ergenç’in anlatımı ve İngilizce