Lost in Space Gösterim Tarihi Belli Oldu 1 – Lost in Space Gösterim Tarihi 1

Lost in Space Gösterim Tarihi Belli Oldu

22 Şubat 2018

İnsanlığın yarını şimdi başlıyor

Netflix’in yeni intergalaktik macera dizisi Lost in Space’in gösterim tarihi yepyeni bir tanıtım fragmanı ile duyuruldu! Diziden aynı zamanda ilk görüntüler de paylaşıldı.

Lost in Space Gösterim Tarihi Belli Oldu 2 – Lost in Space Gösterim Tarihi 1

Netflix’in modern yorumu ile tekrar izleyiciyle buluşacak olan 1960’ların klasik bilimkurgu dizisi Lost in Space, uzayda gösterime girdi bile. Halihazırda uzayda bulunan astronotların boş zamanlarında izleyebilmesi için diziyi NASA’nın erişimine açan Netflix, 12 gün önce pilot bölümü Uluslarası Uzay İstasyonu ile paylaştı.

Lost in Space Hakkında

1960’ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımıdır. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır. Robison ailesi ise belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biridir. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculuk sırasında hedeflerinden sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır. Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. Karizmatik Dr. Smith (Parker Posey), huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatördür. Becerikli Don West (Ignacio Serricchio) ise herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhittir.

Robinson ailesi ile Dünya’nın “İnsanlık Tarihi”ne ve uzayın gelecek yıllarına doğru bir yolculuğa çıkın…

Ayrıntılı bilgi için: netflix.com/lostinspace

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cem Yılmaz İmzalı Do Not Disturb Resmi Fragman 3 – Do Not Disturb 2023 9

Cem Yılmaz İmzalı Do Not Disturb Resmi Fragman

Ayzek ile aksiyon dolu bir geceye hazırsanız, başlayalım mı? Cem
Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı 4 – Fallout 2024 3

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Çoksatan video oyununun dünyasında geçen Fallout’un tüm bölümleri, 11 Nisan