Lost’un Dr. Jack’ine Ne Oldu?

Hızlı ve Öfkeli, Görünmez Savaşçı, Mumya: Ejder İmparatoru’nun Mezarı gibi aksiyon sineması meraklılarının gözde yönetmenleri arasında yer alan Rob Cohen’in son filmi Alex Cross için kamera karşısına geçen Matthew Fox (namıdiğer Lost’un Dr. Jack’i) yeni filmi için geçirdiği fiziksel değişimle hayranlarını şaşırttı.

Yazar James Patterson’un aynı adlı çok satan romanı Alex Cross’tan uyarlanan film Washington’da görevli bir dedektifin şüpheli bir cinayeti araştırmaya başlamasıyla ortaya çıkarttığı seri kadın cinayetlerini merkeze alıyor.

Filmin kadrosunda Tyler Perry, Rachel Nichols ve Jean Reno yer alırken Lost’un Doktor Jack’i olarak hazfızalarımıza kazıdığımız Matthew Fox “Picasso” lakabıyla kafes dövüşlerine çıkan bir seri katili canlandırıyor. 45 yaşındaki aktörün karakteri için girdiği fiziksel değişim ise takdire şayan! (Can Evrenol’un dikkatine!)

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

2 Yorumlar

  1. yarın spora başlıyorum

  2. heh. oyuncular genellikle çekimler öncesi anabolik etkili ürünler kullanıyorlar, yani hiçbir şekilde doğal değil. kaldı ki, söz konusu vücut da hacimli değil. dokuz ayda genetiğin de el verdiği ölçüde çok daha iyisi yapılabilir. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir