Robert Rodriguez’den Machete Geliyor!

Robert Rodriguez’den Machete geliyor! Büyük bütçeli ama “B” ruhundan gram ödün vermeyen filmlerin yönetmeni Robert Rodriguez‘in şukela filmi Machete 3 Ekimde ABD’de gösterime girecek.

Robert Rodriguez’den Machete Geliyor! 1 – machete ver6

Türkiye gösterim tarihi ise henüz bilinmeyen bu istismar sineması blockbusterı için yayınlanan yeni afişler ve fragmanı ile  “Öteki Sinema” takipçilerinin ağzına bir parmak bal çalalım istedik!

Biliyorsunuz, Grindhouse filminde fake trailer olarak karşımıza çıkan Robert Rodriguez filmi Machete, Grindhouse’daki fragmanındaki gibi eski bir B film tadında olacak gibi görünüyor. Başrolde fragmandaki gibi gene Danny Trejo görülüyor.

Desperado ve Bir Zamanlar Meksika’da filmlerinin yönetmeni Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun 50 milyon dolarlık bütçeleriyle yapımcılığını üstlendiği film, aksiyon ve gerilim türünü seven sinema izleyicileri tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Filmin imaj çalışması için gerçekleştirilen fotoğraflar için de Rodrigez’in kendi stüdyolarında özel olarak çalışıldı.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

7 Yorumlar

 1. blank

  Kadro süper, fragman süper, posterler süper. And he is Machete…

 2. blank

  aman allahım
  ahahahahhahaha
  BONBA!

 3. blank
  videodreamproject

  Neslimizi güzelleştirir.
  Hoarrah!

 4. blank

  ‘The Expendables’ ile birlikte merakla beklediğim iki filmden biri. İkisinde de kadro bomba inşallah filmlerde bomba olur..

 5. blank

  RODRİGUEZ SENİ SEVİYORUZ.

 6. blank
  new brand director

  ben planet teror izlediğimde planet teror un parçası olduğunu sanmıştım. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir