Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman

Machete Kills poster2Machete Kills, ikinci ‘red band’ fragmanı ve yeni yayınlanan görselleri ile hayranlarının beklentilerini iyice arttırdı.

“Eski federal ajan Machete, ABD Başkanı tarafından ölümlü hiçbir insanın üstesinden gelemeyeceği özel bir göreve atanır. Dünyayı büyük bir savaş ve anarşinin kucağına atmayı planlayan çılgın, devrimci, eksantrik, milyarder gibi sıfatlara ev sahipliği yapan bir silah taciri, Machete’nin bu seferki macerasında alt etmesi gereken kötücül düşmanıdır.”

2010 tarihli Machete‘in devamı olan Machete Kills, çılgınlık konusunda ilk filme bir hayli tur bindirecek gibi görünüyor demiştim daha önce. İkinci fragman sonrası bu mevzu hakkında kafalarda hiçbir soru işareti bırakmıyor Rodriguez.

Oyuncu kadrosunda, Machete’ye can veren Danny Trejo dışında, Michelle Rodriguez, Mel Gibson, Jessica Alba, Demian Bichir, Amber Heard, Sofia Vergara, Zoe Saldana, Edward James Olmos, Charlie Sheen, Elise Avellan, Electra Avellan, William Sadler, Lady Gaga, Alexa Vega, Vanessa Hudgens, Antonio Banderas, Cuba Gooding Jr ve daha önce Kiltro vesilesiyle övgülerimi sakınmadığım Marko Zaror gibi güzel insanlar var.

Ekim ayından itibaren dünyanın pek çok ülkesinde gösterime girecek olan Machete Kills’in ABD vizyon tarihi ise 11 Ekim.

Machete Kills 01

Machete Kills 02

MC2-DF-01134.CR2

MC2-DF-00162.CR2

MC2-DF-07714.CR2

MC2-DF-06951.CR2

Machete Kills 08

MC2-DF-05289.CR2

Machete Kills 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir