Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman 1 – Machete Kills

Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman

20 Eylül 2013

Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman 2 – Machete Kills posterMachete Kills, ikinci ‘red band’ fragmanı ve yeni yayınlanan görselleri ile hayranlarının beklentilerini iyice arttırdı.

“Eski federal ajan Machete, ABD Başkanı tarafından ölümlü hiçbir insanın üstesinden gelemeyeceği özel bir göreve atanır. Dünyayı büyük bir savaş ve anarşinin kucağına atmayı planlayan çılgın, devrimci, eksantrik, milyarder gibi sıfatlara ev sahipliği yapan bir silah taciri, Machete’nin bu seferki macerasında alt etmesi gereken kötücül düşmanıdır.”

2010 tarihli Machete‘in devamı olan Machete Kills, çılgınlık konusunda ilk filme bir hayli tur bindirecek gibi görünüyor demiştim daha önce. İkinci fragman sonrası bu mevzu hakkında kafalarda hiçbir soru işareti bırakmıyor Rodriguez.

Oyuncu kadrosunda, Machete’ye can veren Danny Trejo dışında, Michelle Rodriguez, Mel Gibson, Jessica Alba, Demian Bichir, Amber Heard, Sofia Vergara, Zoe Saldana, Edward James Olmos, Charlie Sheen, Elise Avellan, Electra Avellan, William Sadler, Lady Gaga, Alexa Vega, Vanessa Hudgens, Antonio Banderas, Cuba Gooding Jr ve daha önce Kiltro vesilesiyle övgülerimi sakınmadığım Marko Zaror gibi güzel insanlar var.

Ekim ayından itibaren dünyanın pek çok ülkesinde gösterime girecek olan Machete Kills’in ABD vizyon tarihi ise 11 Ekim.

Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman 3 – Machete Kills 3

Machete Kills Görseller ve Red Band Fragman 4 – Machete Kills 2

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pera Film'den Berlin - Yuva Denilen Şehir Programı 5 – Somewhere in Berlin

Pera Film’den Berlin – Yuva Denilen Şehir Programı

Pera Film, Almanya’nın önemli film müzelerinden Berlin Film ve Televizyon
Kısa Filme Yeni Bir Soluk: Shenema Kısa Film Platformu 6 – GSÜ MEDİAR

Kısa Filme Yeni Bir Soluk: Shenema Kısa Film Platformu

Shenema Kısa Film Platformu, sinema sektörü vasıtasıyla toplumsal cinsiyet eşitliğinin