Machete / Ustura Filminden Lobi Kartları

Ötekiciler olarak merakla beklediğimiz Machete / Ustura için geri sayım devam ederken filmin lobi kartları Türkiye PR’ını yapan Deep İletişim tarafından Öteki Sinema’ya ulaştırıldı.

Machete / Ustura Filminden Lobi Kartları 1 – MCH lobby card 111

Senaryosunu Robert Rodriguez’in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu film Machete orijinal adıyla Türkiye ile eş zamanlı olarak dünyada da sinema izleyicisiyle buluşacak. Desperado ve Bir Zamanlar Meksika’da filmlerinin yönetmeni Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun 50 milyon dolarlık bütçeleriyle yapımcılığını üstlendiği film, aksiyon ve gerilim türünü sevenler için. Robert Rodriguez’in Grindhouse adlı filminin fragmanı baz alınarak çekilen film, sinema izleyicileri tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Filmin imaj çalışması için gerçekleştirilen fotoğraflar için de Rodrigez’in kendi stüdyolarında özel olarak çalışıldı.

Film gelene kadar bu nefis lobi kartları ile ağzınıza bir parmak daha bal çalmış olalım sevgili okurlar! :)

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Yorumlar

  1. blank

    yalnız Ustura ne alaka? Machete bildiğin pala demek ya. pala nerde ustura nerde.

  2. blank

    Ustura Kemal :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir