Mad Max: Fury Road'dan Yeni Görseller 1 – Mad Max Fury Road 01

Mad Max: Fury Road’dan Yeni Görseller

7 Ocak 2015

2015’in en çok merak edilen filmlerinden Mad Max: Fury Road‘a ait yeni görseller yayınlandı.

“Gezegenin ücra bir köşesinde, insanlığın neredeyse yok olduğu ıssız çöllerde yaşamaya çalışan herkes, ihtiyaçlarını karşılayabilmek için birbirleriyle kıyasıya dövüşmektedir. Bütün bu kaos içinde sadece iki kişi, Max ve Furiosa, düzeni tekrar sağlayabilir.”

Mad Max (1979), Mad Max 2: The Road Warrior (1981) ve Mad Max Beyond Thunderdome (1985) isimli filmlerden oluşan üçlemenin üzerinden tam 30 sene geçti. Üçlemenin ardındaki dahi isim George Miller tekrar direksiyonun başına geçti ve uzun süredir beklenen yeni Mad Max macerası için gaza bastı. Basına servis edilen görsellerden ve fragmanlardan yansıyanlara bakarak, yeni filmin ilk üçlemedeki Mad Max evreniyle birebir örtüştüğünü görmek sevindirici. Eğer izlerken yerimizde duramadığımız son fragmandaki dinamizmin sadece yüzde ellisi bile filme yansıtılabilmişse, Mad Max: Fury Road için gönül rahatlığıyla 2015’in en bomba filmlerinden biridir diyebiliriz.

Mad Max: Fury Road, 15 Mayıs’ta gösterime girecek.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Nightingale: Başrol Oyuncusu Filmdeki Şiddeti Savundu! 2 – indir

The Nightingale: Başrol Oyuncusu Filmdeki Şiddeti Savundu!

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan gerilim türündeki The
Rings / Halka 3 Filminden Türkçe Afiş 3 – Rings Halka 3 banner 2

Rings / Halka 3 Filminden Türkçe Afiş

Rings / Halka 3 filmine ait ilk fragman geçtiğimiz günlerde