Man of Steel Fragman Yayında

Man of SteelMan of Steel fragman yayında! Zack Snyder’ın yönettiği filmde, Clark Kent/Superman rolünde Henry Cavill yer alıyor.

Filmde ayrıca üç defa Oscar’a aday olmuş Amy Adams gazeteci Lois Lane’i, Laurence Fishburne genel yayın yönetmeni Perry White’ı, Clark Kent’in üvey ailesi Martha ve Jonathan Kent’i Diane Lane ve Kevin Costner canlandırıyorlar.

Süper kahramanın Kripton’dan kurtulan düşmanlarından General Zod rolünü Michael Shannon ve Zod’un şeytani ortağı Foara’yı ise Antje Traue canlandırıyor. Ayrıca Superman’in Kripton’lu öz annesi Lara Lor-Van’u Ayelet Zurer ve öz babası Jor-El’i Russell Crowe canlandırıyor.

Filmin diğer oyuncularından General Swanwick rolünde Harry Lennix, Albay Hardy rolünde Christopher Meloni ve Dr. Emil Hamilton rolünde ise Richard Schiff karşımıza çıkıyorlar.

Man of Steel’in yapımcılığını Charles Roven, Christopher Nolan, Emma Thomas ve Deborah Snyder üstlendiler. Senaryosu ise David S. Goyer tarafından, Goyer ve Nolan hikayesine dayanılarak yazıldı.

Man of Steel’in 14 Haziran 2013 tarihinden itibaren vizyona girmesi planlanıyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir