Man of Steel Fragman Yayında 1 – Man of Steel002

Man of Steel Fragman Yayında

19 Nisan 2013

Man of SteelMan of Steel fragman yayında! Zack Snyder’ın yönettiği filmde, Clark Kent/Superman rolünde Henry Cavill yer alıyor.

Filmde ayrıca üç defa Oscar’a aday olmuş Amy Adams gazeteci Lois Lane’i, Laurence Fishburne genel yayın yönetmeni Perry White’ı, Clark Kent’in üvey ailesi Martha ve Jonathan Kent’i Diane Lane ve Kevin Costner canlandırıyorlar.

Süper kahramanın Kripton’dan kurtulan düşmanlarından General Zod rolünü Michael Shannon ve Zod’un şeytani ortağı Foara’yı ise Antje Traue canlandırıyor. Ayrıca Superman’in Kripton’lu öz annesi Lara Lor-Van’u Ayelet Zurer ve öz babası Jor-El’i Russell Crowe canlandırıyor.

Filmin diğer oyuncularından General Swanwick rolünde Harry Lennix, Albay Hardy rolünde Christopher Meloni ve Dr. Emil Hamilton rolünde ise Richard Schiff karşımıza çıkıyorlar.

Man of Steel’in yapımcılığını Charles Roven, Christopher Nolan, Emma Thomas ve Deborah Snyder üstlendiler. Senaryosu ise David S. Goyer tarafından, Goyer ve Nolan hikayesine dayanılarak yazıldı.

Man of Steel’in 14 Haziran 2013 tarihinden itibaren vizyona girmesi planlanıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Alienist / Ruh Avcısı Dizisinden Özel Video 2 – The Alienist Ruh Avcısı

The Alienist / Ruh Avcısı Dizisinden Özel Video

Netflix, The Alienist / Ruh Avcısı dizisinden özel bir video
Münafık Fragmanı Yayınlandı! 3 – 570301

Münafık Fragmanı Yayınlandı!

Özkan Aksular'ın yönetmenliğini yaptığı yeni yerli korku filmi Münafık'ın başrollerinde