The Mandalorian 3. Sezon Onayını Aldı! 1 – the mandalorian

The Mandalorian 3. Sezon Onayını Aldı!

Disney Plus’ın bu zamana kadar altına imzasını attığı büyük başarılarından biri olan The Mandalorian’ın 2. Sezonunun onay alması bizler için pek de sürpriz olmadı.

Dizinin ortak yapımcısı Jon Favreau’dan aldığımız habere göre zaten 2. Sezon çekimlerine çoktan başlanmıştı. Fakat ilginç olan konu Empire’ınn haberine göre 2. sezonun yayınlanmasına aylar kalmışken dizinin 3. Sezon çalışmalarına da erkenden başlandığı…

Bazı ticaret dergilerinden edinilen bilgilere göre Favreau senaryo üzerinde çalışmalarına devam ederken bir yandan da Lucasfilm kreatif direktörü olan Doug Chiang sanat bölümüyle 3. Sezon için konsept çalışmaları üzerinde çalışıyor.

Neyse ki COVID-19 salgını dünyayı sarsıp, bazı kısıtlamalar getirilmeden önce 2. Sezon’un çekimleri tamamlanmıştı. 2. Sezon, muhtemelen bu yılın sonlarına doğru seyircilerle buluşacak fakat 3. Sezonun çekileceği tarih daha belli değil.  En azından 2. Sezonda Rosario Dawson’ı Ahsoka Tano olarak (Şu ana kadar aksini söyleyen olmadı.) görmek için sabırsızlanmaya devam edebiliriz.

Her neyse, tek isteğimiz ekranlarda daha çok Baby Yoda görmek. (Neyse ne, üzerimize daha çok Baby Yoda atın!)

Kaynak: Empireonline

Türkçe haber kaynağı: PlanetDP

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir