Meg 2: Çukur ile Okyanustaki Dehşet Devam Ediyor

Okyanusun derinliklerinde dehşet devam ediyor! Bu yazın en büyük adrenalin patlamasına hazır olun ve kendinizi yılın en heyecan verici sinema deneyimine bırakın! Meg 2: Çukur, 4 Ağustos’ta vizyonda!

2018 yılında gösterime giren ve ilk filminin ardından aksiyon çıtasını daha yükseğe çıkaran The Meg, devam filmi ile geri dönüyor. Cesur bir araştırma ekibinin okyanusun en derin yerlerindeki keşif dalışlarına eşlik edeceğiniz ve keşfedilmemiş sulara dalacağınız The Meg 2: The Trench / Meg 2: Çukur, ülkemizde 4 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Meg 2: Çukur ile Okyanustaki Dehşet Devam Ediyor 1 – Meg 2 The Trench 2023 1

Gösterime girdiği 2018 yılında büyük ilgi gören ve gişede ABD’de 145 milyon dolar, tüm dünyada ise 530 milyon dolardan fazla hasılat elde eden The Meg, aksiyon çıtasını çok daha yükseğe çıkaran devam filmiyle geri dönüyor. Macerayı daha da derinlere taşıyan Meg 2: Çukur filminde tarih öncesi köpek balığı Meg’in dehşeti tüm hızıyla sürerken, seyirciyi tam anlamıyla olağanüstü bir yolculuk bekliyor.

Başrollerde Jason Statham ve küresel aksiyon yıldızı Jing Wu’nun yer aldığı film, devasa Meg’lere ve amansız çevre yağmacılarına karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu alıyor. Kötü niyetli bir maden operasyonu sebebi ile görevleri tehdit edilen ve zora giren ekibin yolculukları kaosa sürüklenir. Hayatta kalmak için yüksek riskli bir savaşın içine giren araştırma ekibi, zamana karşı nabız gibi atan bir yarışta acımasız yırtıcıları zekâlarıyla alt etmeye ve onları geride bırakmaya çalışır.

Meg 2: Çukur ile Okyanustaki Dehşet Devam Ediyor 2 – Meg 2 The Trench 2023 4

Meg 2: Çukur ile Okyanustaki Dehşet Devam Ediyor 3 – Meg 2 The Trench 2023 3

Sophia Cai, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels, Sienna Guillory ve Cliff Curtis gibi oyuncuların Jason Statham ve Jing Wu’ya eşlik ettiği Meg 2: Çukur‘un yönetmen koltuğunda Ben Wheatley oturuyor. Senaryo ve hikâyesini Jon Hoeber, Erich Hoeber ve Dean Georgaris’in birlikte kaleme aldığı film Steve Alten’in The Trench romanından uyarlama.

Filmin yapımcılığını Lorenzo di Bonaventura ve Belle Avery üstleniyor. Başyapımcılar ise Jason Statham, Cate Adams, Ruigang Li, Catherine Xujun Ying, Jing Wu, E. Bennett Walsh, Erik Howsam, Randy Greenberg ve Gerald R. Molen.

Kamera arkasında yönetmen Wheatley’e görüntü yönetmeni Haris Zambarloukous, yapım tasarımcısı Chris Lowe ve kurgucu Jonathan Amos eşlik ediyor. Filmin görsel efekt sorumlusu Pete Bebb ve kostüm tasarımcısı Lindsay Pugh. Filmin müzikleri ise Harry Gregson-Williams’a ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Meg 2: Çukur, 4 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Meg 2: Çukur ile Okyanustaki Dehşet Devam Ediyor 4 – Meg 2 The Trench 2023 poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    bu adamın oynadığı filmlerde aksiyon yüksek oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir