The Meg / Meg Derinlerdeki Dehşet Fragman 1 – Meg 01

The Meg / Meg Derinlerdeki Dehşet Fragman

11 Temmuz 2018

Meg Derinlerdeki Dehşet 10 Ağustos’ta Sinemalarda!

“Spy”, “Furious 7”, “The Expendables” gibi filmlerden tanıdığımız Jason Statham ve ödüllü Çinli aktris Li Bingbing (“Transformers: Age of Extinction”, “Forbidden Kingdom”, “The Message”), Jon Turteltaub’ın (“National Treasure”, “Last Vegas”) yönetmenliğini yaptığı aksiyon, bilim kurgu, gerilim filmi Meg Derinlerdeki Dehşet ile ekranlara geliyor.

The Meg / Meg Derinlerdeki Dehşet Fragman 2 – Meg poster

Uluslararası araştırma programında görev alan derin sulardaki bir deniz altı mürettebatıyla beraber, nesli tükendiği sanılan, fakat Pasifik okyanusunun en derin noktalarından birisinde tam da karşılarına çıkan devasa bir yaratık tarafından saldırıya uğruyor. Zaman daralırken derin deniz kurtarma uzmanı dalgıç Jonas Taylor (Jason Statham), mürettabatı kurtarmak ve bu tarih öncesinden gelen Megaladon isimli 22 metrelik köpekbalığından kurtulmak için Çinli deniz bilimci (Winston Chao) tarafından işe alınır.

Kimse hayal bile edemezken yıllar önce Taylor bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelmiştir. Şimdi bu gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüz yüze gelecek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak kapana kısılmış herkesi kurtarmak için Suyin (Li Bingbing) ile bir takım oluşturacaktır.

Filmin diğer oyuncuları şöyle sıralanıyor: Rainn Wilson (Dizi “The Office”, “Super”), Ruby Rose (“xXx: Return of Xander Cage”, Dizi “Orange is the New Black”), Winston Chao (“Skiptrace”, “Kabali”), Page Kennedy (“Rush Hour”), Jessica McNamee (“The Vow”, Dizi “Sirens”), Olafur Darri Olafsson (“The BFG”, Dizi “The Missing”), Robert Taylor (“Focus”, Dizi “Longmire”), Sophia Shuya Cai (“Somewhere Only We Know”), Masi Oka (Dizi “Hawaii Five-0”, “Heroes”) ve Cliff Curtis (“The Dark Horse”, “Risen”, Dizi “Fear the Walking Dead”).

Turteltaub’ın yönetmenliğindeki filmin senaryosu Steve Alten’ın çoksatan romanından esinlenilerek Dean Georgaris, Jon Hoeber ve Erich Hoeber tarafından yazılmıştır. Filmin yapımı Lorenzo di Bonaventura (“Transformers” filmleri), Belle Avery (“Before the Devil Knows You’re Dead”) ve Colin Wilson’a (“Suicide Squad”, “Avatar”) ait; yönetici yapımcılar Gerald R. Molen, Wei Jang, Randy Greenberg ve Barrie Osborne; ortak yapımcılar ise Jie Chen, Ming Beaver Kwei ve Chunzi Wang.

Kamera arkası ekibinde Oscar adayı görüntü yönetmeni Tom Stern (“Changeling”, “Sully”, “American Sniper”, “The Hunger Games”), Oscar ödüllü yapım tasarımcısı Grant Major (“The Lord of the Rings: The Return of the King”, “X-Men- Apocalypse”), editör Steven Kemper (“Salt”, “Mission: Impossible II”, “Face/Off”) ve Kelly Matsumoto (“Fast and Furious 6”), kostüm tasarımcısı Amanda Neale (“Truth”, “Pete’s Dragon”, “What We Do in the Shadows”) bulunuyor. Filmin müziği ise Harry Gregson-Williams tarafından bestelendi.

Filmin çekimleri Çin ve Yeni Zelanda’da gerçekleşti. Warner Bros. Pictures ve Gravity Pictures (bir CMC Holdings Şirketi) Meg Derinlerdeki Dehşet filmini sunar. Di Bonaventura Pictures, Apelles Entertainment, Maeday Productions Inc. ve Flagship Entertainment yapımı, Beijing Digital Impression (BDI) Film sponsorluğundaki Meg Derinlerdeki Dehşet filminin dağıtımı, Çin’de Gravity Pictures, diğer bölgelerde ise Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirilecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Get Out / Kapan İlk Fragman 3 – Get Out 01

Get Out / Kapan İlk Fragman

21 Nisan'da gösterime girecek Get Out / Kapan filmine ait
The Great Wall / Çin Seddi İkinci Fragman 4 – The Great Wall Çin Seddi banner

The Great Wall / Çin Seddi İkinci Fragman

30 Aralık 2016’da vizyona girecek The Great Wall / Çin