Meksika Yapımı Şahsiyet'in Çekimleri Başlıyor! 1 – sahsiyet

Meksika Yapımı Şahsiyet’in Çekimleri Başlıyor!

23 Ocak 2020

Viacom International Studios (VIS), Puhu TV’de yayınlanan ve dağıtımcısı Madd Entertainment olan Ay Yapım dizisi ‘El Asesino Del Olvido’nun (Unutmadan Önce) yapımına başlıyor. Ernesto Contreras’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Meksika yapımı dizide başrolleri Damián Alcázar ve Paulina Gaitán paylaşıyor.

Meksika Yapımı Şahsiyet'in Çekimleri Başlıyor! 2 – Şahsiyet poster2018 yılında Türk izleyicisi ile buluşan Şahsiyet kısa sürede kitlelerin favorisi oldu. Dizi, 2019 yılında Berlin TV Dizisi Festivali, Avrupa Sinematografi Ödülleri ve MedyaTablet Ödülleri de dahil olmak üzere pek ço ulusal ve uluslararası ödüller ve adaylıklar kazandı. Dizinin başrol oyuncusu Haluk Bilginer ise Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

On bölümden oluşacak bu gerilim dizisi, Alzheimer teşhisi konan Pascual’ın hafızasını kaybetmeden önce geçmişte işlenen bir suç için adalet aramaya karar vermesinin hikayesini anlatıyor. Pascual bu yolda, gizemli ölümleri araştıran bir dedektif olan Jimena ile karşılaşır.

Dizinin başarılı oyuncuları arasında Meksika Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nden sayısız ödül alan ve dizinin baş kahramanı Pascual’a hayat verecek olan Meksikalı aktör Damián Alcázar yer alıyor. Kariyeri boyunca sekiz Ariel Ödülü kazanan Alcázar ve A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, Narnia Günlükleri: Prens Caspian The Dandy ve Narcos gibi başarılı dizi ve filmlerde de yer aldı.

Oyuncu ve şarkıcı Paulina Gaitán ise Jimena karekterini canlandıracak. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Ariel Ödülü adaylığı bulunan Gaitán, Cappadocia, Narcos ve The Good Girls gibi birçok uluslararası film ve dizide rol aldı. Oyunculuğa 12 yaşındayken başlayan Gaitán’ın içinde yer aldığı projeler arasında 2017 En İyi Dizi Emmy Ödüllü program Mr. Ávila ve Devil Guardian’da var.

El Asesino del Olvido’nın yönetmeni Ernesto Contreras’ın en ünlü filmleri arasında Blue Eyelids, Keep Growing: Café Tacuba ve Sundance Film Festivali’nde İzleyici Ödülü ve Ariel Ödülü kazanmış oIan Dream in Another Language var. Contreras aynı zamanda El Chapo, Everyday Heroes ve 2019 Uluslararası Emmy’de En İyi Uluslararası Dizi ödülünü kazanmış Falco gibi başarılı diziler de yönetti.

Şubat ayında Meksika’da başlanacak çekimlerin Nisan ortalarında bitmesi planlanıyor. Dizinin yapım şirketi ise ünlü Amores Perros (Paramparça Aşklar Köpekler) ve No Returns Acceptted (Çocuk Büyütme Rehberi) filmleri ile tanınan Monica Lozan liderliğindeki Alebrije.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Son dönemde masum, fi, sıfır bir ile birlikte internet için yapılmış en iyi dizilerden biriydi şahsiyet. son dönemde tv’de yapılan işlerin üzerinde işlerdi bu diziler. umarım masum, fi, sıfır bir de yabancı ülkelerde uyarlanır. gerçekten kaliteli dizilerdi. umarım bu meksika yapımı da iyi bir iş olur da keyifle izleriz merakla bekliyorum.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

B Film Kafası: Poşet Adam - Virüs Salgını 3 – 1504181 608313209204695 1938341319 o

B Film Kafası: Poşet Adam – Virüs Salgını

Facebook sayfasında "B tipi mini dizi" yazıyor, başka açıklama yok
Ölüler Ordusu'nun Hikayesini Snyder'dan Dinleyin 4 – Army of the Dead Oluler Ordusu 08

Ölüler Ordusu’nun Hikayesini Snyder’dan Dinleyin

Zack Snyder ve oyuncu kadrosunun Ölüler Ordusu’nun yapım sürecine ait