Men in Black Yeni Üçleme İle Dönüyor! 1 –

Men in Black Yeni Üçleme İle Dönüyor!

27 Eylül 2015

Will Smith ve Tommy Lee Jones’un başrollerini paylaştıkları bilim kurgu/komedi filmi Men in Black 1997 yılında vizyona girmiş ve oldukça sevilmişti. Ardından 2002 ve 2012 yıllarında yine aynı kadro ile devam filmleri seyirci ile buluşmuştu.

Şimdi uzun bir aradan sonra Men in Black’in yeni bir üçleme ile dönmesi gündemde. Bu üçleme devam niteliğinde değil bir reboot yani hikayeyi baştan alan bir yapım olacak. Orijinal üçlemenin yapımcıları Walter Parkes and Laurie MacDonald The Hollywood Reporter’a verdikleri demeçte yeni filmin bir Sony filmi olmayacağını ve Will Smith’in büyük ihtimalle filmde olmayacağını dile getirmişler.

xmrtmwtqjsxr2fhwq0zn

21 Jump Street ile birleşebilir 

Gelen bir diğer dedikodu ise Men in Black evrenini yeni nesile günün sevilen aktörleri ile tanıtma fikri. Bunu da son dönemin başarılı komedi filmi 21 Jump Street ile Men in Black hikayelerini aynı evrende buluşturarak yapma niyetindeler. Yani bu durumda Jonah Hill ve Channing Tatum’un da olası bir Men in Black projesinde yer almaları söz konusu. Bu dedikodulara orijinal filmin yapımcıları Walter Parkes ve Laurie MacDonald henüz bir yorum ya da habere bir yalanlama yapmış değil. Bekleyip göreceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://moviepilot.com/posts/3561319-here-come-the-men-in-black-without-one-of-the-original-galaxy-defenders?lt_source=external,manual

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pennywise'ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu! 2 – pennywise 720x405

Pennywise’ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu!

Stephen King’in bir süredir yeniden sinemaya uyarlanmaya çalışılan ünlü romanı
Altın Kitaplar'dan Kitap Ödüllü Anket! Oscar'ı Kim Kapar? 3 – oscar nominations 600

Altın Kitaplar’dan Kitap Ödüllü Anket! Oscar’ı Kim Kapar?

Oscar üzerine ahkam kesen çok ama biz "bu işin olurunu