Mezarına Tüküreceğim 3’ten İlk Görseller! 1 – unnamed3

Mezarına Tüküreceğim 3’ten İlk Görseller!

7 Ekim 2015

Sert sahneleri ile hafızalara kazınmış 1978 yapımı gerilim filmi Mezarına Tüküreceğim, 2010 senesinde çekilen remake’i ile seyirci ile buluşmuş oldukça da beğenilmişti.

Gerilim severler tarafından ziyadesiyle sevilen filmin 2013 yılında bir de devam filmi çekilmişti. Bir süredir üçüncü filmin yolda olduğu haberleri geliyordu. Kısa bir süre önce fragmanı şimdi ise çeşitli sahnelerden görseller paylaşıldı.

Üçüncü halkanın ismi “I Spit On Your Grave: Vengeance Is Mine” olarak belirlenen film, yine şiddet sahneleri ile kendinden söz ettireceğe benziyor. İlk film genç bir kadının bir grup tarafından ormanda tecavüze uğrayıp ölüme terk edilmesi, akabinde kadının kendisine tecavüz edenlerden -oldukça sert yöntemlerle- intikam almasını konu ediniyordu.  İkinci filmden sonra üçüncü filmin de aynı konseptte devam etmesi bekleniyor. Film 9 Ekim’de ABD’deki belirli salonlarda gösterime girecek, 20 Ekim’de ise DVD ve Blu-ray olarak raflardaki yerini alacak.

Please enable Javascript to watch this video

Kaynak: http://bloody-disgusting.com/home-video/3364270/i-spit-on-your-grave-vengeance-is-mine-images-get-revenge/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kült Korku Filmi Evil Dead TV Dizisi Oluyor! 7 – Ash

Kült Korku Filmi Evil Dead TV Dizisi Oluyor!

San Diego Comic-Con'dan gelen haberlere göre Sam Raimi'nin yönettiği kült

Yeni Alan Adımız: otekisinema.com

Yeni alan adımız: otekisinema.com! Öteki Sinema, 2005 yılından beri var