Michael Bay'den Netflix Filmi: 6 Underground 1 – 6 Underground 2019 1

Michael Bay’den Netflix Filmi: 6 Underground

Michael Bay’in yönettiği ve başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı 6 Underground, 13 Aralık’tan itibaren Netflix’te izlenebilecek.

Michael Bay'den Netflix Filmi: 6 Underground 2 – 6 Underground 2019 2

Ölü olmanın en iyi tarafı nedir? Patronundan, eski sevgilinden kurtulmak değil. Sabıka kaydının silinmesi hiç değil. Ölü olmanın en iyi tarafı, özgür olabilmek. Kimse size “hayır” demeden veya yolunuzu kesmeden, dünyamıza işleyen kötülük ve adaletsizlikle savaşabilme özgürlüğü.

Karşınızda 6 Underground filminin aksiyon dolu yeni kahramanları! Sadece yetenekleri için değil, geleceği değiştirmek adına geçmişlerini silmeye hevesli, dünyanın dört bir yanından işlerinde en iyisi olan 6 kişi seçildi. Ekip, hayattaki tek amacı bunu sağlayabilmek olan gizemli bir lider (Ryan Reynolds) tarafından bir araya getirildi. O ve diğer takım arkadaşları asla hatırlanmayacak olsa da yaptıkları her zaman konuşulacak.

Yönetmen: Michael Bay
Senaryo: Paul Wernick, Rhett Reese
Yapımcı: David Ellison, Don Granger, Dana Goldberg, Ian Bryce
Ortak Yapımcılar: Jonathan Hook, Michael Kase
Yürütücü Yapımcılar: Matthew Cohan
Oyuncu Kadrosu: Ryan Reynolds, Melanie Laurent, Corey Hawkins, Adria Arjona, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy Lior Raz, Payman Maadi, Dave Franco

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir