Michael Myers Dövmesi (Bedava) Yaptırmak İster misiniz? 1 – myers dövme

Michael Myers Dövmesi (Bedava) Yaptırmak İster misiniz?

21 Ekim 2014

Ankara’da bulunan “Craft Tattoo & Art Design” adlı dövme stüdyosu 31 Ekim Cadılar Bayramı için küçük bir yarışma düzenliyor. Kazanana ise ne para vaadi veriyor, ne de ücretsiz Avrupa seyahatine çıkarıyor. Korku filmi ve dövme sevenleri doğrudan ilgilendiren bu yarışma ile ilgilenenler için detayları “Craft Tattoo & Art Design” ağzından aktarıyoruz:

“Sevgili korku filmi tutkunları ve dövme sevenler, sizler için bir yarışma düzenledik. Yapmanız gereken www.facebook.com/tattoocraft sayfasını beğenmek ve sorduğumuz sorunun cevabını 31 Ekim’e kadar bizlere mesaj olarak göndermektir.

31 Ekim gecesi yapacağımız çekiliş sonucu bir talihlimiz bizden Michael Myers dövmesi kazanacak.

Sorumuz: 1978 yapımı Halloween filminde Michael Myers’in 21 yaşındayken kaçtığı ıslah evinin ismi nedir?

Craft

blank

Fatih Danacı

Uçak mühendisliği alanında eğitim alıp mezun olduktan sonra sinema ve edebiyat merakı aktif bir uğraşa dönüştü. 2006 yılından itibaren çeşitli dergi, e-dergi, internet siteleri gibi platformlarda öyküleri, sinema yazıları yayımlandı. Sinema tarihi ve araştırma-inceleme türünde kitaplar yazdı, bunlardan başka Dolunay Öyküleri adlı öykü kitabı yayımlandı, çok sayıda kolektif kitap çalışmasında yer aldı. Oğlu olduktan sonra çocuklar için üretmeye başladı ve çocuk kitapları ve kutu oyunları hazırladı, çizgi film projelerine destek verdi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

“Hadi Ucuz Bir Film Çekelim”

Gölge E Dergi Mayıs 2013 Sayısı Huzurlarınızda 2 – Gölge Su

Gölge E Dergi Mayıs 2013 Sayısı Huzurlarınızda

Editör Mehmet Kaan Sevinç'in Gölge E Dergi Mayıs 2013 Su