Michael Myers Dövmesi (Bedava) Yaptırmak İster misiniz?

Ankara’da bulunan “Craft Tattoo & Art Design” adlı dövme stüdyosu 31 Ekim Cadılar Bayramı için küçük bir yarışma düzenliyor. Kazanana ise ne para vaadi veriyor, ne de ücretsiz Avrupa seyahatine çıkarıyor. Korku filmi ve dövme sevenleri doğrudan ilgilendiren bu yarışma ile ilgilenenler için detayları “Craft Tattoo & Art Design” ağzından aktarıyoruz:

“Sevgili korku filmi tutkunları ve dövme sevenler, sizler için bir yarışma düzenledik. Yapmanız gereken www.facebook.com/tattoocraft sayfasını beğenmek ve sorduğumuz sorunun cevabını 31 Ekim’e kadar bizlere mesaj olarak göndermektir.

31 Ekim gecesi yapacağımız çekiliş sonucu bir talihlimiz bizden Michael Myers dövmesi kazanacak.

Sorumuz: 1978 yapımı Halloween filminde Michael Myers’in 21 yaşındayken kaçtığı ıslah evinin ismi nedir?

Craft

Yazar hakkında: Fatih Danacı

Uçak mühendisliği alanında eğitim alıp mezun olduktan sonra sinema ve edebiyat merakı aktif bir uğraşa dönüştü. 2006 yılından itibaren çeşitli dergi, e-dergi, internet siteleri gibi platformlarda öyküleri, sinema yazıları yayımlandı. Korkunun Canavarları adlı ilk kitabı 2011 yılında basıldı. Aynı yıl Giovanni Scognamillo ve Aylin Ünal ile birlikte hazırladığı Vampir Manifestoları çıktı. Evlidir ve Ankara’da ikamet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir