Mihrez: Cin Padişahı Aklınızı Karıştıracak!

Tuhaf isimli yeni bir yerli korku filmi daha vizyona girmek için gün sayıyor. Yine “ilklerle” dolu olduğunu iddia eden yapımın basın bülteninde şu bilgiler yer almakta:

İlk kez bir filme konu olan cin padişahların yıllar önce gerçekleşmiş bir olaydan yola çıkarak senaryolaştırıldı.

16338192368_8638cf98d2_oBir grup gencin daveti üzerine aralarına katılan cinler, hayatlarında yok saydıkları bir olayın bedelini ödetmek için peşlerini bırakmaz. Şeytani ve azgın cinler bu gençlere halisünasyon göstererek akıllarını çelme gücüne sahiptir ve bu durum hayatlarını altüst edecektir.

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı filmin başrolünde Melisa Toros, Tarık Ündüz, Doğa Konakoğlu, Gizem İlhan, Leyla Yüngül’ün yanı sıra usta oyuncu Haldun Boysan da yer alıyor.

İlk kez karakterlere göre baştan yaratılan 3D cin modellemeleriyle tüyler ürpertici sahneler çok konuşulacak.

Özel efekt uygulamaları ile Hollywood standartlarında hazırlanan filmin yapımcılığını Chantier Films ve Siyah Martı üstlenmekte. Mihrez: Cin Padişahı, 17 Nisan 2015’de seyirciyle buluşacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Yeter, vallahi yeter. :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir