Yeni Bir Marvel Efsanesi Geliyor: Morbius 1 – Morbius 6

Yeni Bir Marvel Efsanesi Geliyor: Morbius

15 Mart 2022

1 Nisan’da Türkçe dublaj, Türkçe altyazı ve Imax seçenekleriyle sinemalarda gösterime girecek Morbius filminden yeni fragman yayınlandı.

Oscar ödüllü Jared Leto’nun esrarengiz anti-kahraman Michael Morbius’a dönüşmesiyle, Sony Pictures’ın Marvel karakterleri evrenindeki en ilgi çekici ve çelişkili karakterlerden biri daha beyazperdeye geliyor. Nadir görülen bir kan hastalığından ötürü kritik durumdaki Dr. Morbius aynı kaderi paylaşan başkalarını kurtarmaya kararlıdır ve bu amaçla umutsuz bir yola başvurur. Girişimi ilk başta radikal bir başarı gibi görünse de içindeki karanlık da serbest kalır. İyilik kötülüğe üstün mü gelecek, yoksa Morbius gizemli yeni dürtülerine yenik mi düşecek?

Yeni Bir Marvel Efsanesi Geliyor: Morbius 2 – Morbius 2

Yeni Bir Marvel Efsanesi Geliyor: Morbius 3 – Morbius 4

Columbia Pictures, Marvel iş birliğiyle, bir Avi Arad-Matt Tolmach yapımı olan Morbius filmini sunar. Başrollerini Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal ve Tyrese Gibson’ın paylaştığı filmi Daniel Espinosa yönetti. Morbius’un yapımcılığını Avi Arad, Matt Tolmach ve Lucas Foster; yönetici yapımcılığını ise Louise Rosner ve Emma Ludbrook gerçekleştirdi.

Marvel Comics’e dayanan hikaye ve senaryoyu Matt Sazama ile Burk Sharpless kaleme aldı. Görüntü yönetimini Oliver Wood, yapım tasarımını Stefania Cella, kurgusunu ACE’den Pietro Scalia, kostüm tasarımını ise Cindy Evans’ın gerçekleştirdiği filmin müziği Jon Ekstrand’ın imzasını taşıyor.

Yeni Bir Marvel Efsanesi Geliyor: Morbius 4 – Morbius poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı 5 – Tarot 2024 3

Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı

Screen Gems’in yeni korku filmi Tarot, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir
A Haunting In Venice / Venedik’te Cinayet 6 – A Haunting In Venice 2023 14

A Haunting In Venice / Venedik’te Cinayet

Ünlü dedektif Hercule Poirot, yeni bir serüvenle beyazperdeye geri dönüyor: