Mortal Engines Filminden İlk Fragman Geldi! 1 –

Mortal Engines Filminden İlk Fragman Geldi!

21 Aralık 2017

Mortal Engines / Ölümcül Makineler filminde medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadırlar. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur. Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter geleceğin akışını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar.

Mortal Engines Filminden İlk Fragman Geldi! 2 – mortal engines london tractioncity

Mortal Engines / Ölümcül Makineler, Oscar ödüllü görsel efektler sanatçısı Christian Rivers’ın (King Kong) yönettiği, şaşırtıcı, yeni epik macera. Rivers’a Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemelerinin Oscar ödüllü yapımcıları Peter Jackson, Fran Walsh ve senaryoyu yazan Philippa Boyens da katılıyor. Universal ve MRC uyarlaması olan film, 2001 yılında Scholastic tarafından yayımlanan Phili Reeve’in ödüllü kitap serisinden
uyarlanmış.

Filmin yapımcıları Zane Weiner (Hobbit üçlemesi), Amanda Walker (Hobbit üçlemesi) ve Deborah Forte (Goosebumps) ile Walsh ve Jackson. Ken Kamins (Hobbit üçlemesi) Boyens’a baş yapımcı olarak katılıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Siteniz çok güzel. Takip ediyorum, teşekkür ederim, harikasınız.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Her Salı Kült Film Gecesi’nde Bu Hafta: Event Horizon 3 – eventt

Her Salı Kült Film Gecesi’nde Bu Hafta: Event Horizon

The Public Hotel'de 17 Mart Salı akşamı nefesinizi kesecek bir
Pera Film’in Onur Haftası Programı Başladı 4 – The Duke of Burgundy 2014 1

Pera Film’in Onur Haftası Programı Başladı

Pera Film, Onur Haftası’nı 21 Haziran-19 Temmuz tarihleri arasındaki Kim