Muska 1 – muska film teaser

Muska 25 Temmuz’da gösterime giriyor!..

Muska poster 1Yönetmenliğini Özkan Çelik’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sezgin Erdemir, Aslı Şahin, Tanju Tuncel, Hakan Karsak, Taylan Güner ve Efe Karaman yer alıyor. Senaryonun altında ise Özkan Çelik ile Serhan Nasırlı’nın imzası bulunuyor.

Konu: Otuzlu yaşlarında olan Celal, bir gazetede yazar olarak çalışmaktadır. Kadınlara düşkün biridir. Sevgilisini aldatınca evden kovulur ve kendine kalacak bir yer aramaya başlar. Kızlara olan düşkünlüğü yüzünden başına her türlü bela gelmiştir. En yakın arkadaşı Engin bile Celal’i evine almak istemez. Kiralık bir oda bulur. Ev döküntü bir haldedir. Önce kalmak istemez fakat aynı evde kalan, genç ve güzel bir kız olan Yasemin’i görünce ev ile ilgili düşünceleri tamamen değişir. Celal’in vereceği bu karar, hayatının akışını tamamen değiştirecek, karanlık ve geri dönüşü olmayan bir yola girmesine sebep olacaktır.

Muska Facebook adresi: https://www.facebook.com/muskafilm

Muska Twitter adresi: https://twitter.com/MuskaFilm

Muska kamera arkası. Tıklayın, izleyin.

Muska poster 2

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Black Adam İlk Fragman 2 – Black Adam 3

Black Adam İlk Fragman

Başrolünde Dwayne Johnson’ın yer aldığı Black Adam filminden ilk fragman
Bilim Kurgu Filmi "Freaks"ten Yeni Fragman! 3 – indir

Bilim Kurgu Filmi “Freaks”ten Yeni Fragman!

Gerilim ve bilim kurgu türündeki, Emile Hirsch başrollü bilim kurgu