Mute / Sessiz Kahraman Resmi Fragman 1 – Mute 2018 Sessiz Kahraman

Mute / Sessiz Kahraman Resmi Fragman

31 Ocak 2018

Moon ve Source Code filmlerinin yönetmeni Duncan Jones’un yönetmenliğini üstlendiği, Netflix’in yeni filmi Mute / Sessiz Kahraman’ın resmi fragmanı ve afişi paylaşıldı. Başrollerinde Alexander Skarsgard, Paul Rudd ve Justin Theroux’un yer aldığı film, izleyicileri Berlin’in fütüristik yeraltı dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Sessiz Kahraman 23 Şubat 2018’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Mute / Sessiz Kahraman Hakkında

Mute / Sessiz Kahraman Resmi Fragman 2 – Mute 2018 Sessiz Kahraman

Yakın gelecekte geçen Sessiz Kahraman, karmaşık ve çoğu zaman acımasız bir şehir olan Berlin’de yaşayan bir gencin hikâyesini konu alıyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza yüzünden konuşma yetisini kaybeden Leo (Alexander Skarsgard), şehrin karanlık ve çetrefilli sokaklarında hayatındaki tek güzel şeyi, güzeller güzeli sevgilisini aramaktadır. Leo, iz bırakmadan kaybolan sevgilisini araken Cactus Bill (Paul Rudd) ve Duck (Justin Theroux) adlarında iki cerrahla tanışır. Duncan Jones (Moon, Source Code, Warcraft), hayata geçirdiği bu duygu dolu bilim kurgu filminde maddiyatla dolu bir dünyada aşk ve sevginin hâlâ var olabileceğini hayal ediyor.

Duncan Jones ve Michael Robert Johnson tarafından kaleme alınan Sessiz Kahraman’ın yönetmen koltuğunda yine Duncan Jones yer alıyor. Stuart Fenegan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yürütücü yapımcılığında ise Charles J.D. Schissel ve Trevor Beattie bulunuyor. Sessiz Kahraman, 23 Şubat 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Daha ayrıntılı bilgi için: netflix.com/mute

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stranger Things 4. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 3 – Stranger Things Sezon 4

Stranger Things 4. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı

Dördüncü sezon tanıtım fragmanı ve bölüm isimleri paylaşılan Stranger Things
The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman 4 – The End of the Fucking World

The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman

Netflix, The End of the F***ing World ikinci sezon resmi