My Soul To Take / Satılık Ruh 3D Olarak Geliyor!

My Soul To Take / Satılık Ruh 3D Olarak Geliyor! 1 – SATILIK RUH 3D

MY SOUL TO TAKE 3D

SATILIK RUH 3D

SADECE BİRİNİN, HEPSİNİN RUHLARINI KURTARACAK GÜCÜ VARDI

Korku sinemasının yönlendirici isimlerinden biri olan ve Elm Sokağı, Çığlık serileri ile hatırlanan yönetmen Wes Craven’ın son filmi, My Soul To Take / Satılık Ruh 3D Olarak Geliyor! Filmin ülkemizdeki gösterim tarihi8 Ekim 2010 olarak açıklandı.

Filmin konusu kısaca şöyle: Riverton kasabası on altı yıl önce yaşanan seri katil katliamını geride bırakmış ve artık sakin bir hayat sürmektedir. Ancak kötü ruhlu katil öldürüldüğü gece geri döneceğine ve o gece doğan yedi çocuğu tek tek öldüreceğine yemin etmiştir. Bu efsane şimdi gerçek olmak üzeredir. Olayın üstünden geçen 16 yılın ardından kasabada insanlar esrarengiz bir şekilde kaybolmaya başlamıştır. Tüm gözler o gece doğan yedi çocuğa dikilmiştir ve içlerinden yalnızca biri gerçeği bilmektedir.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir