Naim ​22 Kasım’da Tüm Türkiye’de Gösterime Giriyor 1 – Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 2

Naim ​22 Kasım’da Tüm Türkiye’de Gösterime Giriyor

19 Ekim 2019

Naim ​22 Kasım’da Tüm Türkiye’de Gösterime Giriyor 2 – Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu poster“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”, 22 Kasım’da tüm Türkiye’de sinemalarda! Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran, başarılarıyla Time dergisine kapak olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi 22 Kasım’da tüm Türkiye’de vizyona giriyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazıp Fahir Atakoğlu’nun müziklerini yaptığı filmin yapımcılığını Dijital Sanatlar üstleniyor.

Halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu, kariyerine 47 dünya rekoru, üst üste 3 farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa şampiyonluğu ile 7 tane dünya şampiyonluğu ve nice başarılar sığdırdı. Kendi ağırlığının 3 katından fazlasını kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. Dünya rekoruna ilk imzasını attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da olan Naim Süleymanoğlu, ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

Genç ve yetenekli oyuncu Hayat Van Eck’i Süleymanoğlu rolünde izleyeceğimiz “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde, babası Süleyman Süleymanoğlu’nu Yetkin Dikinciler, annesi Hatice Süleymanoğlu’nu Selen Öztürk canlandırıyor. Gürkan Uygun’u ise Naim Süleymanoğlu’nun halter sporuna yeteneğini fark eden ve onu adım adım dünya spor arenasına taşıyan ilk antrenörü Enver Türkileri rolünde izleyeceğiz.

Naim ​22 Kasım’da Tüm Türkiye’de Gösterime Giriyor 3 – Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 4

CGV Mars aracılığıyla 22 Kasım’dan itibaren izleyiciyle buluşacak filmde; Levent Ülgen, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Maria Rumenava Sotirova, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe ve Uğur Güneş ile İsmail Hacıoğlu gibi oyuncular da rol alıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Futbolcu Yetiştirmeye Adanan Bir Ömrün Belgeseli 4 – Teknik Direktör Adnan Dinçer 1

Futbolcu Yetiştirmeye Adanan Bir Ömrün Belgeseli

Dinçer’in hayatını konu alan Teknik Direktör: Adnan Dinçer belgeseli “Başka
Pera Film’den Cadılar Bayramı Seçkisi: Ritmik Kâbuslar 5 – 85460bd2b41684769bebe0c692fad971 e1697455812117

Pera Film’den Cadılar Bayramı Seçkisi: Ritmik Kâbuslar

Pera Film, sonbahar gösterimleri kapsamında Cadılar Bayramı’na özel mini bir