Neill Blomkamp’ın Yeni, Gizemli Videosu

Neill Blomkamp’ın yeni, gizemli videosu! District 9 ile muhteşem bir çıkış yapan ve son yıllarda iyice popcornlaşmış bilim kurgu sinemasına eli yüzü düzgün bir film kazandıran Neill Blomkamp tarafından çekilen fakat henüz bunu ne niyetle yaptığının anlaşılamadığı videosu, YouTube başta olmak üzere bir sürü video paylaşım sitesinde izlenebiliyor.

Neill Blomkamp'ın Yeni, Gizemli Videosu 1 – district9

Sinemayı değiştirmeye, dönüştürmeye ve ona yeni bir boyut kazandırmaya çalışan sanatçılardan biri Neil Blomkamp. Dolayısıyla her yaptığı iş merak uyandırıyor. An itibariyle video paylaşım sitelerinde yoğun ilgi gören videonun ne olduğuna dair bir bilgi yok ama bu haliyle bile takipçilerini meraklandırmayı başarıyor.

“Denizden Neill Blomkamp çıksa yerim!” diyenler için biz de buradan paylaşalım istedik. İyi seyirler.

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Umarım yeni filminin öncüsüdür. Bilimkurgu hayranı olarak, dişe dokunur şeylere ihtiyacım var.
    Hem bilimkurgu üzerine getirdiği saglam işçiliği hem de mizah anlayışı ile yeni filmi için sabırsızlanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir