Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 1 – the witcher netflix series poster

Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı!

4 Temmuz 2019

Netflix, merakla beklenen yeni dizisi The Witcher’dan ana karakterler Geralt (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra), ve Ciri’nin (Freya Allan) de yer aldığı ilk kareleri dizinin resmi Twitter, Instagram ve Facebook hesabından paylaştı.

The Witcher, 19 Temmuz Cuma günü ünlü bilim kurgu hayranı oyuncu Yvette Nicole Brown (“Community,” “Mom”) moderatörlüğünde düzenlenecek ve başrol oyuncuları Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan katılacağı panelle San Diego Comic-Con Festivali’ndeki yerini alacak.

The Witcher’ın konusu: Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan sahip genç bir olan genç bir prensesle karşı karşıya getirir. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Maciej Musiał (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde.

Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 2 – The Witcher

Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 3 – Netflix TheWitcher IG GRID Phase001 1080X1080 PRE 09 Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 4 – Netflix TheWitcher IG GRID Phase001 1080X1080 PRE 06 Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 5 – Netflix TheWitcher IG GRID Phase001 1080X1080 PRE 07 Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 6 – TheWitcher IG Ciri Netflix, The Witcher’dan İlk Kareleri Paylaştı! 7 – Netflix TheWitcher IG GRID Phase001 1080X1080 PRE 03 1

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix Yeni Ortaklıkla Türkiye’deki Varlığını Güçlendiriyor 8 – Stranger Things 2

Netflix Yeni Ortaklıkla Türkiye’deki Varlığını Güçlendiriyor

Netflix, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve iyzico ile gerçekleştirdiği yeni
Casus Dizisi Citadel'in Gösterim Tarihi Açıklandı 9 – Citadel 2023 1

Casus Dizisi Citadel’in Gösterim Tarihi Açıklandı

Prime Video, başrollerini Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas'ın paylaştığı